golf-2

golf-2

Aj jes golfers namrgodjen Bog te mazo, a i taj avatar ti je ja*acki, ne bi nikad rekao da je to golf! Poslusaj druze savjete ljudi koju se malo vise razumiju, ili nastavi po svom, pa ce ubrzo i tvoj golf zavrsiti u temi antitunig! Srecno!;)
 
Član
izvinite svi j... nisam mislio bas konkretno sve al ald hvala vam svima na pomoci i potrudicu se da bude normalan hvala jos jednom
 
Aaaaa jest lijep Golf ;) Odlicno si poceo, samo furaj svoj fazon, pusti ove ljubomorne sto te zezaju..Bas ga ova plava otvara ispod haube :cool: 'ocam predobar :123:
 
Član
to je samo za prvu pomoc jbg sta mogu nema svako isti ukus al sad cu u mat crno farbat sve valjda ce onda da bude oke valjda ce jedne godine nanesto licit
 
nemožeš se tako ponašati, dali smo ti savjete, kako domoći se normalno urednog i sređenog golfa dvojke, meni je tek 18 godina, sa 16 sam razmišljao točno takav stil sređivanja kao ti sada, samo sam poslje imao muke, sa skidanjem ti detalja koji su suvišni po auto i sje*o po limarije... prije sređivanja, ja bih te molio da staneš pogledaš stilove, ima ih dovoljno za tvoj,moj i tuđi ukus... učlani se vw club gdje ima više golfova dvojki i pogledaj projekte i okreni se po gradu, danas ćeš teško sresti golfa duju "japan style" ti spojleri su samo za honde,toyote,kockice,, itd.. nema veze kad-tad ćeš ti doći na svoje i reći oni su mi ljudi ipak dobro govorili ;)
 
Član
znam to druze svi ste vi u pravu imam jednog obicnog golfa msm porodicni a ovog sam mislio bas tako sredit duboki branici spojleri i to sve muzika al razmislicu jos hvala svima ;)
 
Član
stoi kod onog firmopisca kod iskre dole polako ga sredjujem bice za koi mesec dobar bar se nadam postavicu tad slike pa da onda kazu jel valja cemu
 
Top