Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Ekstra , sve pohvale.;)
Jucer sam gledao jednog mk1 usku stopu , idem sutra da ga probam uzeti , ako se uspijem dogovoriti :)..Sto me najvise privlaci je 76g i 1.5diesel :D

Kad bih ja toliko vremena mogao dati svom bilo bi dobro , prije je to bilo tako ali sam ga zapustio u zadnje vrijeme , ali ce sada zivnuti abd pred ljeto opet :D

Jos jednom,svaka cast :)
 
Član
Ekstra , sve pohvale.;)
Jucer sam gledao jednog mk1 usku stopu , idem sutra da ga probam uzeti , ako se uspijem dogovoriti :)..Sto me najvise privlaci je 76g i 1.5diesel :D

Kad bih ja toliko vremena mogao dati svom bilo bi dobro , prije je to bilo tako ali sam ga zapustio u zadnje vrijeme , ali ce sada zivnuti abd pred ljeto opet :D

Jos jednom,svaka cast :)
Ovaj je 82 al je urađen zadnji vezni lim i imao je org na satu 120 000 km kad samo ga kupili inače ko novo auto Tas-ovo...ma ja posvetim još vijek..:)
 
Član
Uzeo dana ljetnu obuću izletile povoljno sve 4 gume Uniroyal rain expert sport 2, u dimenziji 195/50 r 15.....uskoro fele idu na poliranje još jendom pa počinje sezona felgi...gume su stare dvije godine i skoro ne vožene...evo slika...pozz
20150324_173102.jpg
20150324_173043.jpg
20150324_173132.jpg
20150324_173140.jpg
 
Legend
Pretpostavljam da nije siroka felga pa nece biti eksponirana :)
Imao sam slicne u dimenziji 195/45, zavrni ga malo po krivinama po kisi vidjet ces :D
 
Član
Ja se nadam da nisu kao one sto sam ja imao, skinuo sam ih brzo jer su brujale drama, ja nove kupio. Nisu bile stare, nezz koji je djavo
 
Član
Zato sam ti pisao nadam se da nece, ja sam citao da su te gume ok, ali eto ja nisam bio zadovoljan, kod mene bila dimenzija 195/45 15 , isto 6j felga, fabricke od Pola. Poslije uzeo hankok iste dimenzije i bilo ok
 
Član
E ovamo piše buka 71 db......što je ok i extra preformanse..al ne znam dok ne stavim ne vjerujem ništa...pozzzz
 
Top