Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Prvo je pitanje da li mozes u old timer tj trajnu registraciju jer si mjenjao motor stavio iz trojke koliko se sjecam.
Ako ipak mognes trajno registrovat ove godine opet ces morati platiti punu cijenu a tek sljedece godine placati osiguranje, tehnicki pregled i stiker.
Prosle godine sam Mercedesa registrovao trajno pa cu ove godine platiti oko 200 KM registraciju :D
 
Član
Prvo je pitanje da li mozes u old timer tj trajnu registraciju jer si mjenjao motor stavio iz trojke koliko se sjecam.
Ako ipak mognes trajno registrovat ove godine opet ces morati platiti punu cijenu a tek sljedece godine placati osiguranje, tehnicki pregled i stiker.
Prosle godine sam Mercedesa registrovao trajno pa cu ove godine platiti oko 200 KM registraciju :D
Pa eto onda je to to...nema uopšte potrebe za raspravom kako god mi im moramo dati novac pa koliko bilo to......al eto vidjećemo šta će reći oni u osiguranju a napisat ću i ovdje...i da se ispravim moja greška nije old timer nego trajna registracija....:)
 
Poslednja izmena:
Član
Registrovan danas normalno nisam htio trajno....Nabavljeno nekih novih sitnica i plastika...Na autu treba zamjeniti desni prag i jos par sitnica po podu i zastitu nabaciti prvi put nakon 30 godina radi se pod...Bice slike i svega ovih dana...pozz
 
Član
Pa jel su te pitali hoces trajno? Stari pitao neki dan u sarajevo osiguranju posto ce mu za mjesec registracija kazu mora biti uclanjen u old timer klubu novi zakon izasao pa cu morat provjeriti to jos.
 
Član
Eh nije me dugo bilooo...Poslije dužeg vremena vozanja i pošto je auto napunilo 30 godina odlučili smo ja i stari da ga detaljno uradimo....Pod i pragovi vezni limovi i blatobrani nisu nikad radeni i sve je to izmjenjano i urađeno po psu, auto se s jedne srane do lajsne farbalo pragovi i vezni limovi...Imaju sve detaljne slike i auto ce biti sklopljeno sa svakim dateljom i nece biti nista da strsi ni da je ogrebano itd....U porodici se uzima novo aut za svaki dna ovo ide samo za posebne prilike.....Sve je kvalitetno urađeno imaju slike i biće slike dok se ne sastavi golf......Evo slika pa uživajte....:)
20150713_144827.jpg
20150713_144902.jpg
20150713_144921.jpg
20150713_144947.jpg
20150713_144954.jpg
20150713_163213.jpg
20150713_163219.jpg
20150713_163232.jpg
20150715_103402.jpg
20150715_103418.jpg
 
Član
Ma gledo sam da se ne zali i bas se covjek potrudio uz moj nadzor al eto nadam se da nece popustiti ovo jer je sad uradeno i nece se vise dirati aBd....:)
 
Član
stvarno ne znam ima li na forumu auto koji se bolje odrzava a usput vozi svaki dan... drug skidam ti kapu jos jednom ;)
 
Član
Hvala ljudi trudim se da sve bude po ps-u pa koliko stignem.inace sam takav ne zapusram nista jer me onda ceka ogrmoan posao....bice slike sutra ili prekosutra kad se sastavi....:)
 
Top