Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Hvala ljudi......ma htio sam nešto zlatnu i tako će ostati a farovi i magflenke ide u smoked verziju folije aBd...pozzz
 
Član
1743505_792109407470497_424374557_n.jpg


To je svijetlo sa tajmerom druze :)
 
Poslednja izmena:
Član
Isto ovakvo imam druze skinuo sa gtia i dzek isti za razliku mog starog al nece da mi radi duze kad otbaram zatvaram samo se odmah gasi.Jel ima jos neki dodatak za to??pozz
 
Član
Postavljena centrala i daljinsko zaključavanje, slika nemam al ja sam sa kolegama provlačio kablove i postavljali motoriće majstor završio svoj posao.Spojio na daljinsko otključavanje zaključavanje i ovtaranje gepeka na dlajinski kad se duže drži otključavanje...ja zadovoljan...evo jedne slike sada ključeva...pozzz
29576103014332183041.jpg

Jel fercera sve fino ??? nadam se da ces dugo biti zadovoljan ovime ;) tome golfu treba bas vlasnik kao sto si ti, da se fkt brine o njemu na najbolji nacin, prelijep je ;)
 
Član
Ma fercera nema šta druže sve za 10.........odražava s ekoliko može...hvala na lijepim i iskrenim riječima..pozzz
 
Član
E ovako nastavlja se sa odražavanjem Belog....Uzeo sam dobre amoritzere plinske Koni kao što imam i nazad, pa ide danas postavljanje, a prije toga sam osvježio zadnje rubove i karambolku zadnju crnim mat strukturnim sprejem..Cekam tapacire jos i da sredim te neke sitnice evo nekih slika...pozzz
10474353331171738809.jpg
20323774314403647060.jpg
26690956429359730910.jpg
65409117219943478769.jpg
 
Član
Ma dobro je ispalo al nisma htio da gitujem karambolku sa ovim većim parnicama jer će git pući kad tad, oako je više fabričko a izgleda osvježeno....Ostali su pragovi i prednji kraj...pozzz
 
Član
Ipak si trebao ovo popunit kitom bar meni nevalja kad si sve fino sredio ko apoteka i autic izgleda super trebao si ovo rijesit ;)
 
Legend
Trebao si ovo ismirglat malo da se stope ove ogrebotine i onda preci teksturnim ne bi se vidjelo ovoliko..
 
Član
Evo mene sa novim radovima...Našao sam unutarnje svijetlo sa tajmerom ispravno napakon...Postavio plinske weitec amortizere sad je auto drama nisko a audobno za razliku od ovih amortizera sto sam na piku uzeo sve pervaranti pordaju neispravne stvari....biće i slike ubrzo golfa malao..pozzz
 
Top