Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Samo valja ta opcija "alarm" na tome daljincu u svatovima,stisnes blinkaju sva cetiri zmigavca i samo pisti haha.automatizovano sve...Inace dobri radovi na golfu,me likey..Samo naprijed
 
Član
Evo jedna novost doduše nije extra stanje al je koža očuvana nije ispuhano i popucalo izletili za sitne pare pa će mi drug Almir iz Zvicina uzeti ovo, time bi i bio u biti završen moj projekat izuzev nekih stnica koje se mogu doraditi uvijek....Evo slika kad se srede biće to org...ppozzzz
02289844234404223977.jpg
 
Član
Golf je tu i održava se redovno servisi i stine stvari...Čekam tapacire da dobacim pa da vam onda postavim slike unutrašnjosti auta starog 29 punih godina.....Neki dan crklo pojačalo pa sam u potrazi za istim...evo jedna slika da s e ne zaboravi......pozzz
28749482970673139414.jpg
 
Član
Prelijep....najvise mi se svidjaju OEM maglenke i to smoked na dnu branika....Felge i boja takodje pogodjeno...Samo naprijed
 
Član
Prelijep....najvise mi se svidjaju OEM maglenke i to smoked na dnu branika....Felge i boja takodje pogodjeno...Samo naprijed
Hvala druže svaki dan ih je sve manje sa dobrom opremom da ne kažem full tako da težim da ga očuvam što orginalnije može....Mada je i moj tuniran al to se moralo odraditi...prijeka potreba...pozzzz
 
Član
Golf za primjer kolega,al ista je ovo sa ovim zutim farovima,ovo postalo isto kao haj izvuci crvenu liniju na braniku ili spusti auto i nabaci felge :D

Mislim ove se odnosi na Golfa mk2 ;)
 
Top