Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Ekstra farovi , nema dalje , zanima me ova tvoja rucica i kozica mjenjaca , jesi li je kratio i na cemu se drzi ova tvoja kozica ispod rucice bas lijepo izgleda ;)
 
Član
Hvala za farove druže, ma pravio Esmer u visokom po uzoru na staru i ne drži se ni na čemu nego je neko skratio ručicu na šalt teblu a ja je taku dobio i tako samo stavio to stoji tako...pozzzz
 
Član
0obq.jpg
vv8v.jpg
7xg6.jpg
6rnr.jpg
qgq4.jpg


Evo da ne mislite d aje projekat stao, nije naravno imam za cilj dovesti auto u što bolje stanje i garažirati naravno...Tu je još jedan detalj maglenke prednje org hella, sa nosačima org za duboki branik i instalacijom koja je već na autu.......idemo dalje evo slika pa procjenite....pozzzz
 
Član
Uskoro ide montaža dok se vremena uhvati.......idemo lagano jedno po jedno, u najavi, kožna garnitura tapacira neoštećenih, el retrovizori sa grijačima, podizači farova.....i šta još naleti a da nemam....pozzz
 
Član
jbg, meni slike neće da se otvore...... Koliko košta ovo zadovoljstvo maglenki sa nosačima, možda i ja kod sebe to odradim......
 
Član
Danas nabavljena instalacija, za kratka, + duga gornji farovi, + dolje žmige i + džekovi za maglenke pa to sve moraM SPOJITI DA BUDE IZLAZ za sve, zaboravih i podizači faforva tj. nivelacija......el retrpbizori treba da dođu....hvala na podršci radi se....pozzzz
 
Član
Na uatu se rade sitnice ide se do perfekcije, i dannas jedan photo session na posebnoj lokaciji...evo nekih slika dok prebacim sve pa prosudite, sa drugovim gti-ijem i sdi-ijem......pozz
e1ul.jpg

tkto.jpg
nfqi.jpg
vwt7.jpg
zoy.JPG
z6tx.jpg
00gw.jpg
3wm0.JPG
kf5j.jpg
mnxi.jpg
a3g.JPG
 
Član
sjedi 5 ;) samo jedna mala sugestija da maglenke samo sekundu potamnis ili transparetnim sprejom ili folijom ali veoma malo ;)
 
Top