Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Evo danans sređen sat konačno bijelo led osvijetljenje, dispalye nisma mogao promjeniti jer su već zelen fabričke diode u njima tako da je ovako ispalo sada je konačno sve led u autu osim pločice za grijanje al radi s ei na tome da bude....evo slika...pozzzz
2rdf6kp.jpg

2iiio88.jpg

2igcf7t.jpg
 
imas i na malim displejima zelene trakice, treba rasklopit komplet sat da se to skine, ja sam to uradio kod sebe i ostavio sam obicne sijalice i sad svijetli izmedju zute i narandzaste, ima slika u garazi pa pogledaj
 
Član
Nema devile skido ja danas stoje dvije zelene diode nema trakice nikakve....100%, sve smo pregledali sat je 97 godina nova tipa i sve su diode na njemu ima samo 3 sijalice žmigavci i duga svijetla...pozzzzz:cool:
 
u mene je sat 96 god, i bile su kad sam rasklapo sa unutrasnje strane displeja
jbg ja sam moro rasklapat kompletan sat jer sam radio led diode ispod kazaljki da i one imaju osvjetljenje, kazaljke su od golfa mk5

Uploaded with ImageShack.com
 
Član
Imaju diode ispod displeja po 2x u svakom zelene boje male u oko mogu stati, i zalemljene fabrički za ploču od sata i gdje ću sada to razlemljavati...Fabriak ej fabrika, a imam drugi sat gdje je tako što si ti rekao...pozzzz:cool:
 
Član
Ma htio sma u florescentno crveno žuto itd...al skonto najbolje bijele jer je ova iza podloga mat a one su lak bijele pa ima smisla...hheheee:cool:
 
Član
Ma imaju one neke njihove od onog sata florescentne kazaljke, pa sma te htio ubaciti al ovko je baš kultura da ne sija puno ako prošli i baš po mjeri razbacuje svijetlost isto sve smao ubačene 3m smd diode bolje dugotrajnije itd....ne bih dalje išao sa ovim...:cool:
 
Član
Ništa s ene radi na golfu jer radim non stop al se voza svaki dan, maltene ne gasi se...evo jedna slika sa roštilja u subotu....pozzzz
2zemlpl.jpg
 
Top