Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

patosice u zondu, davno uzeo ima im 4-5 sezona bgm, mada imaju ljudi u Kreševu po mjerama bolje rade njih ću uskoro uzeti....A ovo mi je drug traku polonio i dao mi ideju hajd reko da odradim lijepo baš i uživo izgleda.....Hvala svima na komentarima...pozzzz:cool:
 
Legend
i ja sam imao to u planu odavno da uradim ali nisam mogao da nadjem trakicu, fino iygleda, gdje mogu nabaviti takvu
 
Član
Dobar detalj ova crvena traka :cool:
Još nekad presvlake po mjeri uraditi crno crvne il crne samo crveni konac i GTI logo i bit će drama ;)
 
Član
auto lijepo izgleda dobro odradjeno patosnice isto uredu tapaceri su ti predobri a trakica mi se previse istice zna se na sta se islo naravno moje subjektivno misljenje ali ostalo sve uredno sretno svakako u daljnjim radovima pratim sve pozdrav kolega ;)
 
Član
Ma malo promjene dobro dođe čudna je traka skroz kad se usvijetli u nju izgleda crvenija dok je u hladu tamnija dosta, tj bez svijetlosti sasvim ok.....Ma nije teško skinuti kad dosadi...hvala ti kolega...pozzzz:cool:
 
Član
nema na sta samo napred mogu ti reci da si jako pedantan i pismen u ovome sto radis to cijenim svako dobro kolega ;)
 
Član
Naravno samo takva i treba da bude tj trudim se da bude ono sto jeste u originalu i da zasluzeno nosi ime koje ima nadam se da sam na pravom putu drago mi je kada dobijem neki komentar pozitivan znaci da radim pravu stvar na autu pozdrav svima ;)
 
Top