Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Bilo mi dosadno preko vikenda ovu zanju klupu u paru sam davno nabavio, pošto je to od pola 6n nisu isti nosači a oblik i veličina je ista i dosta su bolja tvrđa sjedišta, pa sam probao upasovati kakao bi to izgledalo treba neliko nosača zavariti pa ako neko ima zanju klupu od dvice radi nosača na poklon dobro bi bilo.....I usput prljava su treba ih oprati.....evo slika....:)
nja6822dz0lqnpg2lfgo.jpg
1dkzf5kft8smfa13qat.jpg
ta4tuymnizvhypyqfsi.jpg
 
Član
Evo sjedišta oprana ko nova su ispala, uzeta klupa donor da se prepravi od mk2 na polo sjedišta sve da bude ko org...I distanci su ofarbani i sređeni čekaju se još felgice i ljetni set up......evo slika...
k2c94vz8z0ox227pd9i.jpg
eflu5k7qkabpr33s17k.jpg
2zri77tr2qcy47w4n51.jpg
 
Član
Evo počelo je s aubacivanjem zadnje klupe prepravke nosača i da to sve bud ekako treba. Još uvijek sma u potrazi Komada željeza koji spaja dva nosalonjača od pola 6n0 ako ko ima neka se javi....Jedan dio sam ubacio drugi nastavljam sutra al ispalo je ko fabrika sad je sve u paru i imam zadnje naslonjače pa evo i slika.....
siktynmdp781ajq0o9ey.jpg
w1osungda60xn2a0o67f.jpg
gsn2lm13cft265p1aon6.jpg
aub3kfu41l4huv577ps.jpg
 
Član
I d ane zaboravim tečnost za sjedišta.....mada sam ih tu opet malo isprljao al popraviemo to kad ugrije...pozzzz
dsw5jmf6jmm5gz84zl.jpg
 
Član
Pošto vidim da niko ne čita i ne gleda ove postove tj. forum je samo za prepirki pametovanja i svađa, a nikako za rodove i pohvale nema vezze...danans završena klupa i gepek i evo slika kako to izgleda sve....pozzz
lopi6xc0idwtr2nc21l.jpg
pcx2b8rhaeb3wjns83iz.jpg
44ysh05yfmyoaucrtrrv.jpg
2etg37725qv6ptnkuk.jpg
qw0kzk5008j03tedymfi.jpg
xqcin0cuxk0q5mgw8n1d.jpg
zzudgdx83nmuhc8ii7.jpg
 
Član
maa davno sam ja reko da ti to sve doktorski radis...malo mi neobicna boja ovih sjedista all bitno je da su ko nova sad i da su dobro upasovala..:)
 
Top