Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
hiljadu puta pregledo temu, fino i kulturno sredjen golf, jel ovo konacni izgled ili ces jos sta mjenjat radit?
 
Član
Hvala momci ide org gti oprema td je motor možda ic nekada ili AFN, sada ću srediti detaljno plastike sitnice limariju gdje je god šta krenulo itd mada je generalno dobar golf....Imam za ubaciti klupu zadnju u paru sa prednjim sicevima, kouzni lijevi tapacir naci ofarbati motorni prostor posto nije farban, utegnuti plastike do savršenstva, promjeniti struju komplet centrala od mk3 i ručice novije tipe.....itd...Felge se takođe poliraju sredina u zlatnu, el retroviozri se zbavljaju...i tako ima tu još nekih planova pa znaćete sve....pozzzz
 
Član
I nije neki up load...al evo turbo diesel znak na masku kao cistokrvi turbak ujedno i old school.Pa od prijetlja uzeo kn skoro nov malo korišten malo su bolje preformase auta, i dvije slike motornog prostora......do nardenih radova...pozzzz
viewer.php
[/URL][/IMG]
xhqjqpuqeynof0kaktqj.jpg

gvxcnzjqh15vp090350.jpg
d07atre8eonn7qba1eob.jpg
zsmskrpi78ofxfgepmux.jpg
yla3dlbgg96mfyuydgi4.jpg
 
Član
Hvala ti smao je motor baš prljav od prašine nisam ga ima godina oprao.......biće i to sad ana proljeće...pozzzz
 
Legend
Sta intercooler nisi jos postavio ?
Zaganjaj plastike preko ventilatora sto dodju (od passata delfina) i uzmi od golfa 4 kuciste akumulatora sa poklopcem..

Mozda cak i od 1.9TDI (AFN passat delfin takodje) uzmes veliku plastiku preko motora sto ide.. to bi bilo top..
2805hlz.jpg


ne mogu da nadjem drugu sliku sto dodje preko hladnjaka i ventilatora odozgo, ali ugl znas na koju mislim kao kod mene sto je bila..
 
Član
Odusto od ic do daljnjeg radi raznih pametovanja.....Ah te plastike vidjećemo nešto da naftam ganjo sma tu preko aku...pa vidjećemo Noke...znaće se....pozzz
 
Legend
Ne kontam kakvih pametovanja, bio ti je nedavno kompletan fabricki IC od mk2 (koji btw prelijepo izgleda ispod haube koliko god je neefikasan ti svakako ne gasas) za 200 maraka, to nisi smio propustit nikako..

Sretno sa radovima..
 
Član
Ma jeste to fino ala ko ga već stavljam neka je sa fuknkcijom nekom, međutim ovo je obični td neka i ostane tako, nisam baš za enka kemijanja po motoru za sada.....više mi ej d a auto na oko lijepo izgleda...pozzz
 
BHT Ovisnik
pa i obicni td i td+i je isti samo ovaj ima IC? em sto ima svrhu, em je i auto na oko lijepo, posebno kad se digne hauba,ne izgleda obicno, ja bih to gonjao :D
 
Član
Ma vidjećemo naravno d aje bolje i ljepše, al ja bih išao na neki moćan ic tipa alu dolje u izrez karambolke a ako ništa ne bude ide fabrički bio je sokro za 120km komplet....al uvijek nešto preče ...kbg biće i to aBd...pozzz
 
Top