Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Tu sma sa pobrne vožnje, tačnije išao sma na planinu Bjelašnicu, i ostavio auto jedno 1,5 sat na temp od -1 možda i više i kad sma se vratio toplo još unutra,,,Znači da toplotno drži a buka je manja za jedno 5-10% najmanje al to je to uglavnom meni dosta..pozzzzz:cool:
 
Član
2zz25ae.jpg

ojqusw.jpg




Eto danas i zadnji štokovi završeno kao što vidite bio je lim ispod samo sada ima i ova spužva.....Još ću podove uraditi tj ,dio od zadnje klupe do gepeka fino obložiti dok prednji dio ima fabričku izolaciju....toliko da novih radova..pozzzz
 
Član
Evo danas zbaveljneo enkih dijelova, boca od tdi-a mk3, jer je moja stara tipa od dvice pa sve to treba staviti kako odgovora motoru...Zatim 3 Gebera za hladnjak 1.92 2.105, nek ase nađe pa koji bude ispravan..Senzor i džek boce za vode naravno, i dugo tražena plastika u desnom blatobranu onu rupu da popunim od bivšeg difuroza..Ovih dan ilid va ide i hladnjak od mk2 td, al sa properlerima mk3 td, tj sa 2x propelera vezana remenom, pošto je tako u tirce a radi nosača i prosotra hladnjak ne može zato se da sve prepakovati.....evo i slika....Zahvaljume se Ligi na savjetima oko enkih stvari..pozz
vsdufd.jpg

n6s40k.jpg

2s60igk.jpg
 
Član
Paše i ovo drug šaraf na šaraf....samo donji lim se odreže i saviješ ga malo i eto ga ko org bude.....a ovaj sam našao povoljno tako da lijepo mi izgled ai funkcionalan je....A plus struja kako kod mk2 novijeta tipa 2x brzine ventilatora is ve mi paše...pzzzz:cool:
 
Član
Ma jesam extra ispalo sve šaraf na šaraf i džek na džek nema prepravke i čak 3x gebera i imam 3x mora jedan da radi kako treba...heheheheh:):cool:
 
Član
Ma eto vidiš poslušao i mislim ponajbolje riješenje...još da odem po hladnjak...heheh da ovo sve napakujem sa starim...:):cool:
 
Član
Evo danas konačno kupljen hladnjak od mk2 td, org al nije nov nego malo korišten kaže čovjek u extra stanju, naravno na hladnju je došao lim i ventilator od keca org pa ako kome treba dog ćemo se jeftino će biti....E sutra trebam konačnu da sve promjenim i upasujem evo slike hladnjaka i ventilatora kako bi to trebalo izgledati samo što ću skratiti dole lim malo da ne strši bezze ioanko nema funkcije i to je to...Malo sam čekao džek od trice jer moj i tricin nije org....evo slika...
aelkt1.jpg

108e3wl.jpg

w6qb7q.jpg
 
Član
Dana hladnjak nije valjao, pa ću vratiti hladnjak i uzeti nov u radnji...jbg..Al eto danas sam zavario nosač boce od mk3 i stavio bocu ofarbao, sredio lim takođe ofarbao i probao na autu kako to sve leži pa evo i slika....pozzz
n1z50x.jpg

2u4ow3m.jpg

xrcav.jpg

2il0rcw.jpg

ic5z7l.jpg


35aj287.jpg
 
Legend
samo neka se radi, fino boca legla ;) i ja se moram na proljece malo oko motornog prostora zadati :icon_smile:
 
Top