Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Evo nakon dužeg vremena nabavljen jedan org prag al mi fali čep pa ako neko ima neka se javi, ovo je desni i fali mi još lijevi, hala članu Stefan....


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Također ako neko ima ovih nosača kao sa druge slike neka s ejavi trebaće mi ovoga??pozzzz:cool:
 
Legend
zao mi je samo sto nisam imao vise vremena da popijemo kafu, ali bice valjda drugi put, i zao mi je sto nisi bio sa golfacom ;)
 
Član
Ma biće drugi put zovi kad budeš blizu pa ćemo piti kafu, a golf je bio na poslu hhehe...poslije 5 ja vozam...pozzzz:cool:
 
Član
Odavno nisam ništa radio, jedna nova vijest zbavio sam pragove al treba da dog se oko prijevoza i nekih stinica da tad, onaj tepih iz gti 16v gdje sam nebo uzeo niakd da ubacim ie to konačno je leglo sve eto slika prvih pa poslije bude kad malo sredim to sve......radi se stalno...pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
:cool:;)
 
Član
extra.. neki dan sam bio na ilidzi bas nenadano otisao nisam ti imao broja zvao bi te da pijemo pice;)
 
Član
Evo jutros stiga pošiljka iz živinica naravo org lijevi i desni prag od gti body kita konačno kompertan al opet nešto fali, čepovi plasični kad se to nađe ide na postavljanje-...do tad pozzz....


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
:cool:;)
 
Član
Eh dugo me nije bilo al sam radio oko auta non stop, nažalost mob mi se pokvario pa nemam čim slikati sve up date......U zadnje vrijeme sam zbavio sve oko pragova i lajsne i žabice i 3 praga ma sve osim jednog čepa pa trebam to postaviti na uato...U auto je ubačen sat od mk3 gtd verzije i sve radi tačni obrataji, el pinjon ma sve kako treba ferecea jedva sam ga upasovao al dobro je za početak....Vraćeno zeleno osvijetljnje i tako će biti sad za sad......usoko idu slike za sve radove...sorry što nema slika...pozzzz:cool:;)
 
Član
Mah biće čim mob uzmem u ruke sa servisa........biće to poslikano kako treba i dokumentovano do tad bar da skinem prašinu s ateme...pozzz:cool:
 
Top