Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

bad_look je napisao(la):
Mah jbg žao mi je ovog kratkog, al šta ću kad je pri kraju staviću mu šta mu najbolje odgovora.....išao je i ovaj 170kmh max...hehehe...pozzzz:cool:

ma mogo je on jos samo si trebo dodat obrtaja :lol::lol:
moj je zakucavo u 6000rpm :lol::lol: i zakuco je :lol::lol:
 
Član
Danas ubačen novi mjenjač od mk3 td, veće flajsne i polovosvine i kintečki od pola tdi, stavljene novi birač, novi nosač motora, šalt teblo uglavnom dosta toga više od dvice ništa nema.......hehehe..uzeo instalaciju za novi sat od pola i el pinjon pa će drug elektičar da to sve namjesti........biće i slike mada se tu nema šta puno vidjeti.....auto ide bolje u većim obrtajima ....ja sma zadovoljan..pozzz:cool:
 
Član
Evo danas izvršen atest vozila i vaganje vozila, sve po zakonu kako i treba i reg naravno tehnički prošao bez zamjerke, samo se nisma nadao da masa vozila iznosi 1020 kg, a kataloški sa 1,6d je bila 920, znači dobio je 100kg tačno......Evo dvije slike sa vaganja vozila....do kucanja..pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
:cool:;)
 
ne bi bilo lose da napises koliko te kostao atest,vaganje...jer je bilo price da je poskupilo :icon_rolleyes:

odlicna dvica ;)
 
Član
Atest vozila 175 km,tehnički pregled 61 km, vaganje vozila 30km.....vagaš na ovim otpadima željeza koje imaju ove veliku vagu za teretna vozila.I kad dođeš na atest sve ti pregledaju živo do pojaseva i stakla i to pišu, felge, gume,međuosovinski razmak,nosači motora, slike auta itd...ma sve...eto toliko do mene..pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Atest vozila 175 km,tehnički pregled 61 km, vaganje vozila 30km.....vagaš na ovim otpadima željeza koje imaju ove veliku vagu za teretna vozila.I kad dođeš na atest sve ti pregledaju živo do pojaseva i stakla i to pišu, felge, gume,međuosovinski razmak,nosači motora, slike auta itd...ma sve...eto toliko do mene..pozzzz:cool:

uhh sto sad cesljaju...
ja sam radio atest par dana prije novog zakona i bilo je jeftinije,
atest 95KM, vanredni tehnicki 34KM, 10KM zamjena dokumenata, nije bilo vise nista, al su detaljno procesljali motor, nisu nista govorili za trapove i unutrasnjost
 
Član
Evo stigao atest tj ovaj papir danas, pa da se vidi o čemu se radi i zna se uslikao sma sa obje strane...Registrovan sve ok čekam još saobračajnu i potvrdu o vlasnštvu i to je to......Beli je regularan sad...pozzzzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


:cool::cool:;)
 
Član
Motor je zamjenjen u novembru prošle godine, bio 1,6 d, sa dje 1,9 td.......pa sam htio da sve bude regularno kao što i jeste...i kod nas sve mora hiljadu đavola..pozzzz:cool:
 
Top