Golf 2 white--german style-komentari

Golf 2 white--german style-komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast na trudu...al samo smanji slike...oguli me za 100MB limita :)
http://imageshack.us/
 
svaka cast dobro si zamisli i onda izveo projekat golf je za 10ku svidja mi se i nemam zamjerke!!!
posto ima strpljenja i ukusa sto se tice sredjivanja moj savjet je da cekas na neke orginalne vw felge npr. BBS ili one pireli felge sto su bile fabricki na golfu!
ali kako si sredio auto mislim da neces pogrijesit kako god ti uradis !!!!

respect ;)
 
Član
E upravo si pogodio tražim nešto fabričko a da nije viđeno svaki dan tražim felge već 3 mjeseca i ništa št mi se sviđa.....al vidjećemo nigdje mi se ne žuri.....hvala na coment...pozzz:cool:
 
Član
Golfa si upravo kupio iz tvornice sta ti je dalje u planu!!! :lol::lol::lol: Brate imas novu dvicu svidja mi se tvoj stil samo ga furaj i dalje! ;)
 
Član
Ma hvala drug...jbg kod mene je uvijek tako trudim se da nema packe,uvijek ima nešto ale eto.....Ma kontam ove xenone stavljati,ali i neke felge 14 da valjaju pa ne mogu da nađem ništa konkretno.....vidjećemo...hvala na coment..pozzz;)
 
meni nekako previše crnih detalja ima, možda bi bolje bilo da vratiš
lim i lajsnu na masci u bijelu i da staviš bijele žmigavce, i imaš šteke na fazon golfa 3
kupiti one su dosta elegantnije i manje od ovih. ugl pravo fin golf:cool:
 
Član
hvala na prijedlozima..imam drugu masku sa bijelom lajsnom takođe i bad look ,maska je sa gti amblemom,pa je sad golf malo ovako...znači povremeno mjenjam,....A od trojke šteke ne bih ipak piše german style ili fabrika većinom...pozzzz:cool:
 
BHT Ovisnik
a dzaba jbt,kako gledam tesko da ima ispod 300km ovako normalne fine:cool:
samo il mi se cini,il ispod gepekta malo kao korozija hvata:D
 
Član
Zato sam ih i uzeo.....I ja sve što sam našao nisu ispod 300km bez guma čak...A kakva korozija??ne kontam??pozzz:cool:
 
BHT Ovisnik
ovdje desno od stopke
http://img411.imageshack.us/img411/9886/poza6.jpg

il je prljavo il hrđa,reko nije valjda da je vec uhvatilo,nisi davno lakirao:icon_smile:
 
Član
Heheh nije jarane hrđa tu ima onaj sastav,pa sam ja nanio Vosak fabrički onaj žuti što je i bio na nekim mjestima kada je rađen golf,sastavni dijelovi pod vezni limovi itd...Nije to hrđa to je taj vosak jer tu ima puno vode,pa je nauko prašine i svašta još.....Imam ja toga po autu dosta...pozzz:cool:
 
Član
lijep golfic druze, a i felgice so ok...reci mi...ostavljas felge u toj boji ili ih farbas u neku drugu.......german style;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top