Golf 2 white--german style-komentari

Golf 2 white--german style-komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e onaj dan kada si dosao kod mene u dvoriste ostao sam bez teksta, kako si transformisao auto sa ukusom, sedista, volan, utegnutost... bukvalno je sve OEM, definitivno ces morati da mi se jos nekad javis da odemo na kafu... nisam sve detalje posnimao na autu...
HU ti se odlicno uklopio, to sam ti rekao dok si jos bio kod mene, na Golfu je isturen u gornjem delu kokpita pa jos deluje upecatljivije, kod mene u Tviletu je stajao nakosen, nekako u senci pepeljare...drago mi je sto si sve resio!
Svaka cast za sve ovo, skidam kapu!
 
Član
Hvala drug,ma nije problem za kafu tu smo mi,ma to je naporan i dug rad al se isplati,ima još sitnica koje ću da stavim....poslaću ti na pm moj broj pa zovi kad možeš!A oko casa sam danas sredios ve kupio onaj adapter za antenu u obiju i fata sve živo..heh dobar...je..pozzz:cool:
 
Član
M a dobra je za prvu pomoć,konto sam remus staviti sa dvije cijevi al na dizela nekako ne ide......biće nešto bolje abd..pozzz:cool:
 
Član
svaka cast na trudu ;););)
vidi se sve sto si ulozio trud zivci novac ljubav = prelijep golf
da te sluzi u zdravlju i sreci
 
BHT Ovisnik
fino je auspuh legao,samo jesi li ga morao kratiti jer je od jette,bolje da si ga dao meni:D
 
Član
Pa što nisi rekao prije jbg,jesam kratio sam ga napola pa zatim odrezao rore i na kraju ih navario i centrirao i sad ispase ko onaj fti fabrički auspuh...heheh.pozzzz
 
Član
jbg brate nije do mene,a da ih smanjim ne valja onda se kvalitete gubi......ma imam ja ideja al finansije su glavne tako da biće abd on wolsburg edition.....pozzz:cool:
 
Član
ma srediću ne mogu sve da pofatam..jbg..polahko..a što se tiče motora ovaj me služi dobro tako da sad ne bih mjenjao,a ako se budem htio trkati kupicu gti-a,ovako samo stajling..hvala na comet...poz svima..:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top