Golf 2 vs Phaeton, dvoje poginulih

Golf 2 vs Phaeton, dvoje poginulih

Član
Gledo sam i jedno i drugo auto pred mupom... I strašno, kao da nisu sa istog udesa, Phaetonu trap uredu, zamjeni hladnjak, šajbu i malo limarije i auto vozi... Uopšte nije ništa pomjereno, dok se golf raspo...
Vozim 80km/h i ima malo pravca, ne znam da li bi tu pretico, i ako bi onda bi ga vratio u 3. i pun, a onda me krenu preticat kadet, golf 2 i slična vozila, uvijaju se ko skije, ulijeću u makazice itd. Češće primjetim da se kurče i divljaju sa krš autima nego sa dobrim, i da najriskantnije voze oni sa nespremnim vozilima... Brate, znamo svi šta su ta starija auta, vozi 60 i sve će bit uredu. Ali jok, frajeri voze 100-120, napiju se u Galaxisu za sitne novce, sjete se brzih i žestokih i eto sranja... Većina nas voli brzo da vozi, ali neki ne rizikuju puno, neki rizikuju i to je tako... Neki imaju dobru gumu, kočnicu, neki nemaju, neki preteknu šleper za 3-4 sekunde, neki pretiču 10...
 
Član
nema tu pravila ko se sa cim kurci, kome je do kurcenja kurci se sa onim sta ima ... ja po tuzli stalno vidjam novija auta kako lete kroz grad tako da stvarno nema pravila ...
 
Administrator
zlajaaa je upravu, definitivno se vise prave vazni ovi sa losijim autima, i to cesto vidjam, znaci ako vidim jednog sa dobrim autom da se glupira, na njega dodje deset ovih sa krsevima sto divljaju, i redovno prave sobracajke ...
 
Član
Skoro sma imao priliku da vozim tim putem, is vatvarmo mi je žao momakak dva malad života......Al mogu reći taj put za Srebrenik svi voze ko na trkamam niko ispod 100-120 ne vozi ja stvarno nisam odavno da se negsje brže vozi mene je dvic na 100 kmh sa lagunom preticala 10 sec, i ništa mi nije jasno, pa bus , pa kamion...i onda pogibija....tužno........a ograničenje je 80kmh na toj cesti.......
 
Član
Skoro sma imao priliku da vozim tim putem, is vatvarmo mi je žao momakak dva malad života......Al mogu reći taj put za Srebrenik svi voze ko na trkamam niko ispod 100-120 ne vozi ja stvarno nisam odavno da se negsje brže vozi mene je dvic na 100 kmh sa lagunom preticala 10 sec, i ništa mi nije jasno, pa bus , pa kamion...i onda pogibija....tužno........a ograničenje je 80kmh na toj cesti.......


ima samo na jednoj dionici to ograničenje, ostalo je 50-60 max 70.
put je jako loš, kolotrazi jako duboki i ko ne zna, može jako lahko sletit sa ceste, pogotovu kad je mokro... pratio sam poljski šleper, i lik pretiče u krivini auto, i onda je naletilo auto u susret i kamion se nekako vratio, 90-100 sve vozi, gdje ja idem 120-130 max kada nema saobraćaja i kroz krivine drži istu brzinu... Normalno da je tužno, ipak je život u pitanju.
 
Top