Golf 2 vs Phaeton, dvoje poginulih

Golf 2 vs Phaeton, dvoje poginulih

Član
Putnic Golfa ( LUkavac) su poginuli, udes se desio u Tinji. Vidimo iz priloženog kako se auto bukvalno raspao... Neka im je lahka zemlja u svakom slučaju

1377586_10201600943000473_329773852_n.jpg



 
Jedan od razloga zbog kojih preferiram vece auto, mada i ne mora da znaci, ali eto sigurnije se osjecam. Neka pocivaju u miru. Strasno!
 
Član
momci su iz živinica tačnije sa sela šerići ( 8 km od grada ) ovog Hasiba dobro znam, dođe mi čak i daleki rođak , nek im je vjecni rahmet dusi i sabur porodicama, otac od hasiba je pred samim ludilolom, strašne scene, inače momak primjeran bio i odličan student
 
Član
Trenutno vozim đip koji je momački odignut i ima dosta gvožđa i naprijed i pozadi. Zanm da ni u tenku nisi 100% siguran ali kako sam počeo da koristim ovu vozilicu niko od kurajbera mi ne prilazi. Vozim polako i pipavo. Smanjujem rizik na minimum.
 
Član
glavnim problem je sto se ta ista stara auta forsiraju do maksimuma, srece imaju oni sto prezive pa ih to opameti, jednostavno nije ni bitno bila to limuzina ili ne , zamor materijala odradi svoje u ovakvim situacijama,
iako ovaj udar u B stub tesko da bi i u novijem autu prezivio
ali dovoljno je vidjeti koliko je golf rastavljen a koliko pheton, to je ta razlika koja glavu cuva, da je bio i drugi golf siguran sam da bi bilo kriticni i tu
a jos taj dio put je bukvalno kanal, spura do spure, nemoguce preticati normalno, prosle godine je jos jedan momak na istom mjestu poginuo, kako god neka im je vjecni rahmet,
 
Član
Phaeton je mnogo noviji auto, da su ovi bili u Golfu 5 vjerovatno bi isto bili ok.
Iako veci auti imaju prednost u direktnom sudaru, terenci posebno.
 
Član
Terenci imaju prednost jer su odignuti i kod direktnog sudara preklize preko najčvršćeg dijela oponenta. Ta visina im je i mana jer se lakše izvrnu.
 
Top