GOLF 2 TD Promjena motora

GOLF 2 TD Promjena motora

drug ako hoces noviji motor racunaj od 1500KM pa gore, jer to nije samo motor nego i mjenjac, instalacija, pedale, sajle mjenjaca, komplet izduv....
radio sam ja swap mk3 u mk2,mogo sam kupit dobru tricu za te pare al cejf je cejf
 
I opet ne kontam sto ćeš baciti tolike pare radi ekonomicnosti?
Fino ti je neko iznad rekao, prodaj dvicu dodaj te pare što planiraš na ovo potrošiti i uzmi četvorku i imaš 10tak godina novije, bolje auto sa tim motorom koji toliko zelis
 
Član
buraz, uradi generalku motoru, 1.6 TD je jako dobra mašina, dobro vuče, ne kilavi kao obični 1.6 dizel, Ne isplati ti se to ugrađivati u auto kad ti je isto sranje a skuplje pakovanje, ja sam sa dvicom 1.6 TD otišao u Grčku na more, stao možda 4 puta da kafu popijem, bitno je samo dovesti motor u dobro stanje kako ne bi prokuvao i slično, međutim kada imaš dobar sistem hlađenja tj kad je sve dotjerano u red,problema sa grijanjem motora nećeš imati.
 
Član
cijena motora sa papirima 1000km,atest 180 majstor iservisi plus ako je motor duplo jaci od tog tvog bivseg moras raditi i kocnice,znaci po tebi je najbolje sdi uzeti radi potrosnje ili tdi 66kw...too ide nekih 2500 pa na gore..i ja da imam lovu i ja bi ubacio kakav 1.9tdi 96kw ovjes gewinde..ali za osnovno to treba 5000km..plus ovamo ako treba golfu pod raditi lakirati ga to ode u beskraj...za pocetak to sto si planirao treba ti 2500km i onda ce ti treba jos za neke sitnice.
 
Top