GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF 2 Oem Style

naplakat će se još, sljedeća investicija drugi motor... 1.6 D to mora biti ko puška,, 1.6 TD ili 1.9 D :cool: al ove uživo i nisu tako loše ;)
 
RE: GOLF 2 Oem Style

evo u planu mi je baciti felge u metalik crnu boju,, pa bi volio čuti vaše mišljenje,, ove su mi felge jako vrijedna i draga uspomena.. nabavljeni su usput distanceri na zadnje točkove od 2 cm tako da će vizualni izgledati šire...samo šta mislite o metalik crnim felgama..( ima slika na bacanje prethodnih stranica) al bi volio da netko mi napravi u PS koju sliku s crnim felgama :cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

nebi ja to nista lakirao, bolje prodati ove i dodati koju marku za vece 15ke minimum 7 jota :cool:

golf je bas ko nov, svaka cast...zakucavanje i felgurine i nema dalje :cool:
 
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

neće još 15" jer mi i stari ponekad vozi duju... trenutno i nije dizelača stara stvorena za 15" što se tiče svega,, osim stylinga... tako da sam odlučio ove raditi na novo i najvjerojatnije da idu u metalik crnu... a uživo puno bolje izgleda,, to će ti svatko potvrditi ko je vidio,, nova boja + distance ;)
 
Član
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

Bilo koja fora sa crnom bojom smanji tocak drama jedna, osim ako ti u njega ne bije sunce non stop :D

Ispast ce ti auto ko skateboard, ako si vec zapeo za neku tamnu boju uzmi grafit sivu ;)
 
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

to bi morao da mi netko u PS napravipa da vidim kako figuraju... nisan znao da se vizealno smanji točak s crnom bojom,,, al imam osjećaj da bi metalik crna dobro sjela ;)
 
Član
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

Crna bi ti totalno zatvorila auto, ako vec oces nesto kemijat onda uzmi crvene trakice i napravi crveni rub na felgu
 
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

ma ići će one u metalik crnu, jer gledajući sve više slike meni se ta najviše dopada na bijeloj boji ;) usput:
malo novosti...
,,ajmo redom :
stavljena cl ralica, čisto da vidim kako stoji na ovi look!


Uploaded with ImageShack.us
hahaha 300 kg čistog grožđa ^_^


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
tu je napokon sjeo i auspuh!


Uploaded with ImageShack.us
nek se zna!!! :cool:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
nabavljeni su još distanceri za zadnje točkove 2 cm,, al se dvoumim oću li ih stavljati prije proljeća,, ide zima, ubrzo se prelazi na čelične... tako da je sve moguće :cool:
 
Početnik
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

Prodaj te felge , i ako vec neces 15-ke uzmi neke 14-ke jotare i spusti malo auto :D ;)

A ako si bas "zavro" za ove felge onda i oces u crno , onda crnaa najtamnija sa perla efektom (deep black) i onda crvene trakice po rubu ;)
PS:
I naravno na njih pucaj distancee !! :)
 
RE: GOLF 2 ( vaša mišljenja o boji felge,,, sviii članovi kluba) :)

a tek sam uzeo nove gume za ove felge... vidi ćemo kako će to sve sjesti dugoo je do proljeća... jer ako ništa baš ne nađem 14 boljih i ljepših od ovih onda prije montiranja tamo 3 mjesec idu u crno... a nema ništa od spuštanja isto prije proljeća :cool:
 
RE: GOLF 2 (novosti:)

evo naletio sam na jedne zanimljive felge, doslovno nezz ništa o njima nego da su centra i 14",, pa ako netko nešto zna više o njima, što se tiče Jota i ET-a nek napiše.... čovjek traži za njih 250 km bez guma... volio bi čuti vaše mišljenje da li toliko vrijede.. ova slika je s neta skinuta, da vidite o čemu se radi i ova je 15" a ta 14" još je ova s neta felga u punooo boljem stanju nego ta što se prodaje... da li vrijede 250 km bez guma :icon_rolleyes:


Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 (novosti:)

jako zanimljiva felga izgleda,nisam viđao,mislim da bi fino legla na golfa,ja bih dao 200km za njih,sve ti zavisi od stanja i sl :icon_smile:
 
RE: GOLF 2 (novosti:)

nije baš ko ova, al nije toliko loša, samo što nema ispolirane rubove ;) nego bi ja provao svoje prodati tako da me neiziđe puno,, realno koliko bih mogao za svoje dobiti al bez guma ;)
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 (PONUDA FELGI)

neznam sta bih ti rekao,al da ih ja prodajem oko 200km bi ih cijenio,jer su ocuvane,a nisu nekog posebnog izgleda,to je samo moje misljenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top