GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma samo nastavak priključen na zadnji lonac, nisam tio kemijati ništa ipak je dizel, a stavio ga samo zbog izgleda :)

par s mobitela



:cool:
 
Član
Meni je bolje ovako :cool:..Otkinuo malo cijevi istavio nastavak ili kako :icon_question:..I ja bih mozda nesto skontao sebi ali ide jebga na koso pa nezz sta cu :icon_question:..
 
imam ponudu za ronal r15 felgu dimenzija 15, 7j, i et 25.... felge su u oriđiđi stanju ko nove, polupolirane, samo nezz kako bi stale na mojoj duji

volio bi čuti i vaše komentare, pa ako netko ima želju da je u PS i stavi na auto da vidimo kako stoji :cool:
 
Član
Evo na brzinu ;)

okqxlw7y8rxyzmhsh6di.jpg
 
malo da osvježim temu slikama od prošlog vikenda u prirodi i društvu :icon_smile:





slika sata s obrtomjerom..

par slika od trojkice


 
malko novosti al bez slika, napokon skompletirao sve rabbit oznake, bit će slika kad sve sjedne na mjesto i nove felge za sezonu sljedeću exip 15 7j et11.... nanovo ću raditi nemam slika njih i morat ću u potragu za nekom gumom 175 50 ili tkao nešto :cool:
 
stavljene zimulje... :icon_confused:

tu se vidi da mi kači ralica kad izlazim iz dvorišta... :D

i malo zečeva :lol:

veliki zec će dobiti osvježenje pa ide na masku :icon_smile:
 
a moguce da brzo osvane i u oglasniku, trebalo bi da se napokon predje na nesto novije, al nista jos nije sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top