GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

bit će boljih, ima sam osjećaj da su male kad sam ih stavljao:cool: gledam sad u tebe masku,pa mi sad dođe da skinem crvene linije, lijepše je bez njih, al opet nezz čime bi ih skinio...i ja moram preći pragove ovako kao ti vezni lim...:cool:
 
Legend
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

heheh aj da se mjenjamo ja mislio izvlaciti crvenu liniju ali necu jos, ocisti ih razredjivacem i onda komplet masku osvjezi crnim mat sprejom, a i ja sam i pragove i pod prije zime uradio, ali sam zimus bio zakacio i zgilio vezni lim pa je izbila korozija sad je sanirano ;)
 
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

hehe hvala, stefane aj mi daj uputstva šta moram kupiti i napraviti da sredim pragove, uzet ću sprej u boji auta, neću kompresorom bojati... :icon_smile:
 
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

:cool: ee zaboravio sam te pitati gdje ću u duje točno naći broj boje, znam da negdje u gepeku, al gdje točno...;)
 
Legend
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

ja mislim da ti je 90e kod mene je ta, ali imas dosta nijansi ja kad sam radio zadnji kraj kod 3 covjeka sam pravio boju i nisu mi pogodila i ovaj jedan je napravio znaci nema razlike, to kad budes pravio oni imaju kartice sa rupicom prislone na auto i uporedjuju ih sa tvojom bojom ;)
 
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

evo par sličica... ova prva je još od zime, stavio sam je zbog zimskog setupa jer nemam nijednu takvu :icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ehh,, ovako napokon su stavljeni farovi s križem, trebali su ići i prednje žmige kristalne al sam stavio smoked original,obojao sam brisače i skinuo sam one leptire s njih :lol: skinuti su bili i vjetrobrani na prozorima al zadovoljstvo nije dugo trajalo jer su mi prozori previše "klapali" pa sam ih očistio i vratio, zadnje 3 slike su bez njih... bit će boljih slika, zasad je to, to..
p.s. može li mi netko pojasniti kako se mjenjaju naslovi,tražim ne mogu otkriti kako ;)
 
Član
RE: GOLF 2 diesel power by mijo ( samo german styl)

samo klikneš na naslov i lagano držaiž dok se ne pojavi crtica i promjeniš onda naslov enter i to je to...super je golf..samo slikaj malo boljim aparatom..pozzz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top