GOLF 2 -PROJEKAT.. BIJELI DUH

GOLF 2 -PROJEKAT.. BIJELI DUH

Član
Drug slobodno uzmi kineske flege 30-40% tunera na balkanu ima kopije felga, i sa oprugama mozes pristojno spustiti auto a ne trebas ni bjezati od tih gewinda nije ti 70godina da ces kicmu sjebat da ce ti se pomjerit kamenac u bubregu malo opreznije vozis i to je to. Sad sto se tice auta i ostalog nema se sta kome ovdje pravdat sta ti imas i gdje trosis pare sad kad si auta pokazao rece ti sta ce ti ta drvena skovana vrata uzmi pvc (slika 3 :D)...
 
Član
Drug slobodno uzmi kineske flege 30-40% tunera na balkanu ima kopije felga, i sa oprugama mozes pristojno spustiti auto a ne trebas ni bjezati od tih gewinda nije ti 70godina da ces kicmu sjebat da ce ti se pomjerit kamenac u bubregu malo opreznije vozis i to je to. Sad sto se tice auta i ostalog nema se sta kome ovdje pravdat sta ti imas i gdje trosis pare sad kad si auta pokazao rece ti sta ce ti ta drvena skovana vrata uzmi pvc (slika 3 :D)...
Haha ma znam ja to druze... ali stvar je kvalitete... i ja isto to kazem..ne samo 30-40% nego i vise.. voze replike.. a ja znam sta je orginalni bbs.. i kakva je razlika.. ali ja licno nikad nebih izdvojio 1000€ za felge jer mogu dosta toga uraditi na autu da bude extra.. a jos uz to uzeti neke dostojne felugice.. tako da sam jos u dilemi sta cu uzeti...uglavnom mora biti nesto lijepo..i hvala na komentaru... pozz

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Član
s obzirom da ne zelis trosit neke velike pare ja bi ti preporucio da uzmeš jom nove cijena je oko 450km novih, jajudobnije od jeftinih gewindi a što se felgi tiče ne mora to biti bbs da bi felga bila lijepa, jeftina felga može biti lijepa ako je dobro uklopis u auto, najbitniji je ukus. prati pažljivo pik i uvijek izleti nešto jeftino a zanimljivo po meni je samo bitno da felga izgledom odgovara starosti automobila a ne moderna felga na star auto. također tu su i ostali faktori veličina, širina felge et guma koga ide na felgu ali uz malo truda za 1000km bi mogao uzeti gewinde i felge.
 
Član
Postujem ja tuning i sve to. Ali da sam na tvome mjestu ostavio bi te pare za neko novije auto.
slazem se, da je neki raritetni model gti, vr ili g60 pa da se to dovede u tip top stanje pa ajd, ovako je to uzalud davanje para u djelove koji su skuplji od cjelog auta, iako je uvijek lakse pomalo sredjivati auto nego iskesirati vecu svotu za novije vozilo

a opet tvoje pare ulazi u sta hoces,
sto se tice felgi bolje polovne orginal uzeti i dati te pare za koje mozes uzeti te nove kineze
sa tim je nesigurno voziti posebno pri velikim brzinama i evenutalnim udarima na rupe i sl.
 
Član
Dobro vecer raja.
Ovih dana se bakljam sa centralim zakljucavanjem...
Glavni motoric sam ufiksao i sve radi za 5.. provukao svu instalaciju i sve spojio i radi super..
Ali imam problem sa suvozacevim vratima.. ona su mi jos samo ostala.. pa ako je neko imao ovakav slucaj nek se javi pa da rijesim to..jer citav dan igram oko toga..
Znaci problem je da kad su vrata otvorena i pipak onaj otkljucava zakljucava bez problema.. i brava radi sve 5.. bas onako kako treba..
Ali problem je kad zatvorim vrata i zakljucam ne mogu ih vise otvoriti? Stvarno ne ide mi u glavu sta moze biti.. a kad je na jednom zubu (napola zatvoreno) isto radi bez problema.. samo kad su skroz zatvorena.. kad ih zakljucam ostaju zakljucana i pipak ne mogu potegnuti da otkljucam..ako je neko imao problem nek se javi.. da li je do sajle? Ili do cega je ...? Hvala na odgovorima..nadam se da ce neko pomoci..ako nista ne pomogne onda cu probati s drugom bravom...

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Član
I evo jedna friska s pranja hehe ...
8c3038e94a33812cbd9f6500d2446f40.jpg


Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Dobro vecer raja.
Ovih dana se bakljam sa centralim zakljucavanjem...
Glavni motoric sam ufiksao i sve radi za 5.. provukao svu instalaciju i sve spojio i radi super..
Ali imam problem sa suvozacevim vratima.. ona su mi jos samo ostala.. pa ako je neko imao ovakav slucaj nek se javi pa da rijesim to..jer citav dan igram oko toga..
Znaci problem je da kad su vrata otvorena i pipak onaj otkljucava zakljucava bez problema.. i brava radi sve 5.. bas onako kako treba..
Ali problem je kad zatvorim vrata i zakljucam ne mogu ih vise otvoriti? Stvarno ne ide mi u glavu sta moze biti.. a kad je na jednom zubu (napola zatvoreno) isto radi bez problema.. samo kad su skroz zatvorena.. kad ih zakljucam ostaju zakljucana i pipak ne mogu potegnuti da otkljucam..ako je neko imao problem nek se javi.. da li je do sajle? Ili do cega je ...? Hvala na odgovorima..nadam se da ce neko pomoci..ako nista ne pomogne onda cu probati s drugom bravom...

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
Jel orginal centralna brava s golfa Ili kinesko?
 
Član
Jel orginal centralna brava s golfa Ili kinesko?
Kinesko druze... znaci samo centralno..nije mi problem za spojiti struju..razumijem se u to..sve sam spojio.. samo me muci ta brava.. a sad moram na posao..pa nemam vise zivaca se oko nje muciti.. ako je imao ko slican problem nek se javi..

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Član
Kinesko druze... znaci samo centralno..nije mi problem za spojiti struju..razumijem se u to..sve sam spojio.. samo me muci ta brava.. a sad moram na posao..pa nemam vise zivaca se oko nje muciti.. ako je imao ko slican problem nek se javi..

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk

mozes nam napisati malo detalja koja je vrsta na koji je nacin spojena itd
ugradivao sam 2-3 puta te kineze pa mozda ti mogu pomoci
 
Član
8192017020_31c6df1a70_b.jpg

znak bi u crno,a ostalo su ti rekli sta ti sve treba naprijed,i ne bi ganjao te trakice i te neke kineske sitnice radije bi dao pare za gti lip nek za kinesku centralnu,il bi radije zadnji rub uzeo da ne bude onako krezavo.A sto se tice felgi ne kontam raju koda su samo BBS felge za golfa,ne kazem da ne stoje al more felgi koje isto tako dobro stoje dvojki,cak bi uzeo adaptere prelaze sa 4x100 na neki drugi raspon i stavio od Audija ili mercedesa felgu koje extra leze dobro na dvojci..
https://www.olx.ba/artikal/27358676/alu-felge-borbet-t-9j-16-4x100/
evo Borbet T naprimjer sa dubokim branikom ispustanjem extra lezi na golfu,all svako ima svoju sliku i viziju u glavi.
 
Član
uzet je rub drug... hehe evo zapadao i snijeg kod nas.. samo polako sve ce doci na svoje.. sad cu zimi polako iskupljati djelove pa onda idemo na proljece to sve sklapati..
samo sve svojim tokom...
de8140a198ac8a1f70f7738b2ae8c2ec.jpg


Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Član
Poz raja

Evo danas ja i golf smo malo otisli uzivati u lijepom danu... i malo slikanja...
Polako docekujemo zimu.. i jedva cekamo ljeta.. jer ce biti znatno drugaciji aBd..

f66a486b440e0d1271faca481622d5f3.jpg
44d23516f36a14dab93fccb7a7123d45.jpg
ae43c26a23c239b73fabc125f855d458.jpg
1c2763d07bf5a6bbebc287ff56dce93b.jpg
df85ef727231346b9a0473ce3eef7256.jpg
3ec423b732987892c2a254c4f5da447c.jpg


Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Top