GOLF 2 -PROJEKAT.. BIJELI DUH

GOLF 2 -PROJEKAT.. BIJELI DUH

Član
To sto ti vozis na kinezima je tvoj izbor, ja ne bih... al to je stvar licnog ukusa, nije to bila poenta posta
Problem je cijena, dat 800KM za smece je van svake pameti. al radi sta te veseli
 
Član
Postujem ja tuning i sve to. Ali da sam na tvome mjestu ostavio bi te pare za neko novije auto.
Druze..ceif je skup... a ja od malena jos mastam da sebi sredim dvojku po svom ukusu...
A novije imam puna prekuca ne smije faliti...
Ali meni je draze sjesti u svoju dvojku... i vjeruj mi ljudi vise gledaju za njom nego za ovim novijim autima..
b6f7ecd09bb94df3c53978c40709ee4d.jpg
02c302c2ef6aad98a0556ccf918e43ab.jpg


Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Član
To sto ti vozis na kinezima je tvoj izbor, ja ne bih... al to je stvar licnog ukusa, nije to bila poenta posta
Problem je cijena, dat 800KM za smece je van svake pameti. al radi sta te veseli
Vidjecemo druze... znam da je to tako.. ali mozda i dodje nesto ljepse ako mi naleti.. a za gewinde da li je marka "ta technix" dobra?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Vidjecemo druze... znam da je to tako.. ali mozda i dodje nesto ljepse ako mi naleti.. a za gewinde da li je marka "ta technix" dobra?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
Imao, iako su sve gewinde tvrdje od sportskih opruga TA Technix je bas bas pretvrd, bukvalno nema hoda milimetar i sva amortizacija koju imas jesu gume :D
 
20170513_175955.jpg Mene su moje dvodjelne bez guma izisle 600 km,za model rs/rm 3 djela ti ne gine 1500 km,mogu se nac malo jeftinije al ne puno... kineze nebi ja uzimao,a za gewinde bi uzeo ap srednja cjena u hr. Se daju puuno jefrinije uzet nefo ovde I jos vratis porez
 
Član
Sta kazete na ove? Jesu replica.. ali su barem nove.. i mogle bi ici za 400€? Vasa iskustva s tim.. a mene strasno mame da ih uzmem..
435e340aa9e1200ffd57154e0ee168e6.jpg


Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
Na ovoj fotografiji su originalne felge, a te replike su daleko od ovog izgleda. Stave na oglas slike pravih a prodaju fuš. Original BBS RS je motorsport felga od kovanog aluminijuma, vrhunskog kvaliteta, stoga nije bez razloga toliko novca.
 
Član
Imao, iako su sve gewinde tvrdje od sportskih opruga TA Technix je bas bas pretvrd, bukvalno nema hoda milimetar i sva amortizacija koju imas jesu gume :D
Presao sam desetine tisuca km na svojim TA-Technix gewindama, do kraja zagewindan i bez male opruge. Jesu tvrde, ali se moze podnijeti ako nisi curica kao MaHa :D Rupe bas ne vole ni one ni ja, ali su extra za budalesanja po krivinama :p
 
Član
Presao sam desetine tisuca km na svojim TA-Technix gewindama, do kraja zagewindan i bez male opruge. Jesu tvrde, ali se moze podnijeti ako nisi curica kao MaHa :D Rupe bas ne vole ni one ni ja, ali su extra za budalesanja po krivinama :p
E meni treba to da je sto vise stabilan na cesti... :) :) a koja je marka po vama najudobnija...?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Presao sam desetine tisuca km na svojim TA-Technix gewindama, do kraja zagewindan i bez male opruge. Jesu tvrde, ali se moze podnijeti ako nisi curica kao MaHa :D Rupe bas ne vole ni one ni ja, ali su extra za budalesanja po krivinama :p
A sta cu curica sam hahahaha e36 je imao sportske opruge i bio je tvrd kao i merc na ovim gewindama i bukvalno su mi bubrezi otpali od Gruda do Mostara :D
E meni treba to da je sto vise stabilan na cesti... :) :) a koja je marka po vama najudobnija...?

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
Nemas udobnih gewindi druze, postoje neke sa stelovanjem tvrdoce ali nije to ni blizu udobnosti
 
Top