Golf 2 new update str.15

Golf 2 new update str.15

Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

Svaka cast, a vidi Ljuboje sto se uguro izmedju njih :D:D:D
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

svaka cast na ovome..par puta sam gledao auto i po meni auto nema mane..a za unutrasnjost da ne pricam..
ako nalete kakve BBS-ice ako mognes to uzmi i nista vise ne diraj..stvarno svaka cast:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

black angel je napisao(la):
enesss je napisao(la):
samo naprijed , sigurno jedan od naj ljepsih mk2 u BiH

pored noketovog :lol: :cool:

ne mogu se porediti nasi golfovi :)
dino fura drugi stil, na kraju krajeva, puno puno puno vise toga je uradjeno na tom autu, sto sa vanjske strane, tako i unutra, ispod haube...

ne pise dino bas detaljno, ali ima dosta toga
:cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

jesi li mogao kako izbrisati potpis na slikama :icon_confused:
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

extra 2ica viđeh je podavno na auto pijaci prava bomba
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

CoL3 je napisao(la):
zasluzeno,auto u kompletu 5+:cool:

Thx :D

stallion je napisao(la):
svaka cast na autu, zagledao sam ... nema puno mana ;)


Meni samo nije jasno kako neko moze sa ovakvim izborom felgi na duji osvojiti nagradu za BEST CLEAN LOOK ??? Po meni je to promasaj sudija ... jos jednom, auto je super, al mi nije za te negrade! No hard feelings

Da sam bio u situaciji da nađem više odgovarajuće felge za clean to bih sigurno i uradio, a što se tiče odluke sudija mislim da nisu pogriješili jer mi ovo nije jedina nagrada i pehar do sada!! Ako si bio na ovom dešavanju onda nam svima reci kojem bi ti automobilu dao nagradu BEST CLEAN???

Mislim da je ovo bio jedan od najboljih i najvećih styling dešavanja u BIH do sada, i uzeti nagradu u tako jakoj konkurenciji (preko 70 vozila) je za mene veliki uspijeh...

69 TEAM RULES

pioneer_09 je napisao(la):
svaka cast na nagradi a i na autu... po meni je bez mane:cool::cool:

Hvala :)

.nOKe je napisao(la):
svaka cast druze na osvojenoj nagradi !

stallion je napisao(la):
svaka cast na autu, zagledao sam ... nema puno mana ;)


Meni samo nije jasno kako neko moze sa ovakvim izborom felgi na duji osvojiti nagradu za BEST CLEAN LOOK ??? Po meni je to promasaj sudija ... jos jednom, auto je super, al mi nije za te negrade! No hard feelings

na neki nacin, bih se slozio u tom dijelu da ne idu ove felge, na ovaj stil.. ovo su neke futuristicke, dzapejn felge..

evo nesto, sta bih ja stavio da je moj auto..
CleanLookFrontBumperThum.jpg

543.jpg

543.jpg


felge tipa dotz mugello, bbs LM ili nesto slicno, po meni !

Pa stavi :D šala i hvala na trudu oko prijedloga. ;)
Mada, ove predložene felge po meni više odgovaraju dujama u german stilu, što sama slika i pokazuje...

ljuboje je napisao(la):
auto je bas kako treba!
bez greske!
savrsenstvo

:D

jasa12 je napisao(la):
svaka cast na ovome..par puta sam gledao auto i po meni auto nema mane..a za unutrasnjost da ne pricam..
ako nalete kakve BBS-ice ako mognes to uzmi i nista vise ne diraj..stvarno svaka cast:cool:

Može golf biti lijep i bez BBS-a ;)

.nOKe je napisao(la):
black angel je napisao(la):
enesss je napisao(la):
samo naprijed , sigurno jedan od naj ljepsih mk2 u BiH

pored noketovog :lol: :cool:

ne mogu se porediti nasi golfovi :)
dino fura drugi stil, na kraju krajeva, puno puno puno vise toga je uradjeno na tom autu, sto sa vanjske strane, tako i unutra, ispod haube...

ne pise dino bas detaljno, ali ima dosta toga
:cool::cool:

E bravo ti ga bate, ne pišem detaljno to sam i ja skontao tako da se moram natjerati da napravim spisak prerada koje su urađene od početka projekta. Mislim da će biti baš poduži spisak :D

superman je napisao(la):
extra 2ica viđeh je podavno na auto pijaci prava bomba

Moje auto NIJE NIKADA BILO NA AUTO PIJACI NITI ĆE BITI... to si ti nešto pobrkao ;)
 

JD.

Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

stallion je napisao(la):
Meni samo nije jasno kako neko moze sa ovakvim izborom felgi na duji osvojiti nagradu za BEST CLEAN LOOK ??? Po meni je to promasaj sudija ... jos jednom, auto je super, al mi nije za te negrade! No hard feelings

malo si pomjesao Clean look i German style ;)
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

Ma drug auto je prefekcija za stajlinga i furaj taj fazon..sve najbolje i čestitke na osovjenoj nagradi,,nisu to ljudi džabe dali u takvoj konkurenciji...pozzzz:cool:
 
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

zasluzen pehar ;) gledao dvicu u gradiskoj,bas je prelijepa....inace lijepo je vidjet da se izdvaja od ostalih (german style medju kojima ih ima PREVISE ) :D ne kazem da je german manje lijep,ali vise ga narod fura od ovog....
cilj je biti sto ljepsi unikat hehe
 
Početnik
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

Prelijepa dvica, izdvaja se iz mase i izgleda bolje od vecine ovih german...oni kopiraju jedan drugog i igraju na sigurno, al ovo sto ti radis je vrlo smjelo i odlicno izgleda, za svaku pohvalu sto pokazuje i pehar, jel...gledao uzivo u gradisci, mane nisam nasao ;)

2yty9hi.jpg

ekjg2t.jpg

2hgrb4o.jpg

296nedu.jpg
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

renault_fan je napisao(la):
zasluzen pehar ;) gledao dvicu u gradiskoj,bas je prelijepa....inace lijepo je vidjet da se izdvaja od ostalih (german style medju kojima ih ima PREVISE ) :D ne kazem da je german manje lijep,ali vise ga narod fura od ovog....
cilj je biti sto ljepsi unikat hehe

Svaka čast brate, dijelimo isto mišljenje ;) pozz

Oggy je napisao(la):
Prelijepa dvica, izdvaja se iz mase i izgleda bolje od vecine ovih german...oni kopiraju jedan drugog i igraju na sigurno, al ovo sto ti radis je vrlo smjelo i odlicno izgleda, za svaku pohvalu sto pokazuje i pehar, jel...gledao uzivo u gradisci, mane nisam nasao ;)

Hvala brate za komentar i slike pozz
 
Član
RE: Golf 2 U Gradisci osvojena nagrada za BEST CLEAN LOOK str.11

Evo malo slika sa Tuning Show-a iz Gradiske :icon_smile::icon_smile::icon_smile:





















































































 
Top