Golf 2 kontrolna tabla se trese

Golf 2 kontrolna tabla se trese

Član
Evo sad sam otkrio prije par minuta kad sam pravio grijanje da mi fali pola sarafa dole XD ako njih yamjenim trebalo bi da netrese vise :D AL **TREBALO**
 
Član
zd_bt je napisao(la):
Evo sad sam otkrio prije par minuta kad sam pravio grijanje da mi fali pola sarafa dole XD ako njih yamjenim trebalo bi da netrese vise :D AL **TREBALO**

imam ti ja neke veze dole u kakanj cement pa ako zatreba javi se :D
 
Član
Nije problem samo ljepo da zaliju da se nevidi ba znas kako je kad prepravljas hahahhahaha :D:D:D
 
Član
ja imam golfa 2 turbo dizela , tabla je mirna kao obrtajaka, stari mi ima golfa dvojku običnog dizela tabla odlična ništa se ne trese, ali ne kažem da se nije kod mene tresla, jest trresla se ali ako se dobro napravi ne smije se tresti, to obično dođe kod obične plastične armature, najbolje nabaviti mekanu armaturu i nju ugradit , čas posla i problem riješen, na kompletan rub table stavi se ublaživaž kao tepih ima to specijalno za kupit to se stavi za svaki slučaj , jer se tabla ne skida svaki dan i problem riješen..toliko
 
Član
Ja imam dizela i stavio sam od gti-a prije 10 godina instreument tablu i ništa ne se nečuje unutra ,nekad malo nešto al brzo se stiša.a kad se ugrije radi ko auto novije generacije.....Eh sad to kod tebe treba provjeriti sve da li su nosači ispravni, kakve su plastike jel sve zavrnuto, imal nešto da je labavo pa trese itd.......jbg ja sam sve utezo i ne može više da se čuje...hehehe..uglavnom sretno drug..pozzzz
 
Imam prijatelja pa mu se golf trese nenormalno, znači i kada se zagrije.Mijenjao nosače motora ali nije pomoglo.Šta još može da bude u pitanju.
 
Član
skines poklopce zvucnika i uzmes rigips serafe one malo dze i porborujes pored nosaca pokolpca zvunika i on ufati tamo za lim i nikad ti se nece vise tresti tako i sa druge strane udario sam dosta auta koce skida istrumentablu to ja za dvije minute rijesim
 
Član
heheh i ja isti problem imao,tresla se haos,i cak si je moga rukom po fino micati,al posto imam odlicnog drugara doktor za dvice,ja to njemu prepustio rijesenj,momak je skino i vidio da su pukli oni nosaci ispod sajbe,uze covjek komad velicine nosaca,ucvrsti ih pomocu pop nitni,i nosaci cvrsti ko stijena,evo dan danas se vise ne trese ;)
 
Ma znam to ali ovo uopšte nije normalno.U mene je 1.6TD ali radi mirno i ne čuje se puno osim kad ga upališ na minusu, ali čim se zagrije prede.1.6D obični radi grublje(kažu "čekića") ali ovo baš nije normalno.Da je benzinac mislio bi da mu 2 klipa ne rade.
 
Top