Golf 2 kontrolna tabla se trese

Golf 2 kontrolna tabla se trese

Član
Imali ko da je uspio utisati kontrolnu tablu na golf 2
Hvala Unaprijed..............
 
Član
zd_bt je napisao(la):
Imali ko da je uspio utisati kontrolnu tablu na golf 2
Hvala Unaprijed..............

jest jedan moj kolega ali on nije na forumu,mislim da je podbacivao nesto pod ''kriticne'' tacke...

ali brate kad sam video naslov teme pomislio sam ''ma nemoj zezati'' :icon_eek:

Sretno ;)
 
Član
imas na njoj one plasticne zakacke,gdje se zavrne,koliko ja znam
to popuca,odradis to limom,i bice ok
a i trese se jer je dizel,pretpostavljam,kad je hladan
 
Član
Hehe znam jbg nema tog golfa 2 koji netrese ako ga ima vrijedi milione hehehe :D:D hvala brate :DD
 
Član
na mom golfu se uopšte nije tresla. To je sve do motora, a u mene motor je bio sa malim turbom (44KW) i bio je tih ko benzinac. A obični dizeli bi tresli kad bi i zabetonirao kontrolnu tablu :D
 
Član
superman je napisao(la):
na mom golfu se uopšte nije tresla. To je sve do motora, a u mene motor je bio sa malim turbom (44KW) i bio je tih ko benzinac. A obični dizeli bi tresli kad bi i zabetonirao kontrolnu tablu :D

Ne trudi se dzaba...
I da to sredis opet ce ti tresti ona plastika kompletna gdje ide trandza...
Kad rjesis to tresce ti se one plastike sa strane sto drze onu dasku iznad gepeka...

Dug je put do uspjeha u tom poslu, tako da se ne isplati...
Jeftinije ti je kupi cepice za usi masazer stavis na sjediste i laganica... :icon_biggrin:
 
Član
Kod mene je bila obicna plasticna tabla pa sam je zamijenio koznom koja ima ono metalno ojacanje u sebi,ali nakon nekolika mjeseca i ona je pocela tresti,manje vise navikni se na to,a obicno prvo popuste ona 2 sarafa sto se zavrcu kad dignes haubu,pa provjeri njih a i ostale zategni........
 
Član
Drug imao Jettu 2 1.6TDi nista se ne osjeti, nema ni najmanjeg vibriranja, nemas pojma da je dizel kad si unutra.Auto je bio stranac uvezen iz Austrije on je bio 2. vlasnik :icon_biggrin: Ali mora postojati rijesenje samo ga treba naci :cool:
 
Član
zd_bt je napisao(la):
Hehe znam jbg nema tog golfa 2 koji netrese ako ga ima vrijedi milione hehehe :D:D hvala brate :DD


U mene ne trese ni malo..ni sekunde ;)..golf GTD 71KS..u mene je kozna tabla ;)
Ljudi kad tek sjednu pitaju jel ovo bogati benzinac ili kako ne trese :cool: ;)
 
Član
:(((((((((((((((((((((((((( :((((((((((((((((((((( nema logicnog rijesenja a koliko bi me para izaslo da kupim kontrolnu od golfa 3 i ruke za ubacivanje sve komplet bil mogao izaci za jedno 200 KM ????????????
 
Član
zd_bt je napisao(la):
:(((((((((((((((((((((((((( :((((((((((((((((((((( nema logicnog rijesenja a koliko bi me para izaslo da kupim kontrolnu od golfa 3 i ruke za ubacivanje sve komplet bil mogao izaci za jedno 200 KM ????????????


http://www.pik.ba/artikal/369408/instrument-tabla-od-golf-3/#sta=pitanja


sa kilometar satom ;) 80KM
 
Član
vidi i ja sam imao isti problem mozda cak i gore htjela je da ispadne koliko se tresla.otvoris haubi i skines onaj plasticni poklopac tu trebaju biti srafi njih stegnes i to je to.al ako je slucaj kao kod mene da su popucali onda uzmes gume-udjes u auto i stavi jednu u sredinu i u coskove,ako sve ljepo uradis neprimjete se ni gume a i netrese se.Barem je meni pomoglo:D . Et to je moje iskustvo:D
 
Član
zd_bt je napisao(la):
:(((((((((((((((((((((((((( :((((((((((((((((((((( nema logicnog rijesenja a koliko bi me para izaslo da kupim kontrolnu od golfa 3 i ruke za ubacivanje sve komplet bil mogao izaci za jedno 200 KM ????????????

izaslo bi te okruglo 300KM i nema vise sta da trese,drnda i cvrci,a imati ces i stimanje visine volana ,ruke su 150KM a tesko da mozes naci dobru tablu sa svim ispod 150KM.

Ako budes htio raditi,javi se na PM

Sto se tice ove table sa pika,da bi se ubacila kvalitetno u golfa 2,treba jos ovoliko para a mozda i vise da se pokupuje sve ostalo sto treba za ugradnju.;)
 
Top