Golf 2 Gti

Golf 2 Gti

IGY

Član
fino si ga sredio, samo skini te xenone tako si ubica na cesti, nista mi mrze nema nego kad mi dvica ide u susret sa xenonima, kasnije 2km nista ne vidim :lol:
 
IGY je napisao(la):
fino si ga sredio, samo skini te xenone tako si ubica na cesti, nista mi mrze nema nego kad mi dvica ide u susret sa xenonima, kasnije 2km nista ne vidim :lol:

Al je fino vidjeti ;)

Amer13 je napisao(la):
Dobro si ga uradio pravo drug :cool: sretno u nastavku radova

hvala druze :cool:

soffa je napisao(la):
ma samo se ti drzi fabrike ovo za xenone se slazem bolje smoked farove da si uzeo..al stvar ukusa..svaki detalj je dobro dosao ali kvalitetan detalj..;)

bio sam uzeo smoked ali nisu mu nesto dobro uklapali pa sam uzeo xenone

tvrdoglavi je napisao(la):
vidi se tvoj trud i zelja,a Boga mi i rezultati...dug je put do savrsenog golfa,da sad ne nabrajam sta bi jos trebalo uradit na njemu,to vjerovatno i sam znas,samo cu ti reci da bi bilo bolje da si umjesto tih xenona,promjeno farove ;)
sretno

hvala druze slazem se tesko je nama cunerima :lol: ahhh xenoni svi za njih pa meni se svidjaju , farove sam mislio mijenjati ali kristalne bolje stoje nego smoked

CoL3 je napisao(la):
svaka cast,preporodio si ga,sve detaljno,sviđa mi se pristup rada:cool:
ovi branici su mu legli samo tako,valjda ces uzet i pragove sa strane da se upotpuni:cool:

hvala druze ma polako bice i to ;) ima jos slika ali crko sam dok sam i ovo ubacio malo slikica :cool:

mokeBass je napisao(la):
super fino ti to sredjujes, gledajuci kakvo je bilo stanje sad je odlican, mozda pod da si rijesio kod limara bilo bi bolje.. sretno u daljim radovima

Hvala sto se tice poda nije nista strasno bilo , tako da nije bilo potrebe za limarom


GTI FAN je napisao(la):
Tesko da ce imati dobar bas dobar zvuk sa gljivom na digifantu .

Tu je K-glava u prednosti ali zato imaju bolji zvuk na auspuh nego 16v motori ;)



Pa neznam sta bi rekao valja probati dok ne cujem neznam ;)
 

IGY

Član
pa i nije fino vidjeti, mozda je tebi ok, ali ja bi pisao abnormalno velike kazne za to, jer je to po meni ugrozavanje drugih ucesnika u saobracaju
 
IGY je napisao(la):
pa i nije fino vidjeti, mozda je tebi ok, ali ja bi pisao abnormalno velike kazne za to, jer je to po meni ugrozavanje drugih ucesnika u saobracaju

Ma znam mozda se nekad kupe farovi sa socivima i bice ok :)
 
kapa dole, ja jadan glup ništa ne znam uraditi sam haha sve rođak mora, znaci ne može bolje :)) samo to oko felgi malo i možda da ga zatamniš i na štokove carbonku uradiš :)
i još kristalni farovi, niej to to :p
 
Legend
Odlican, fino radis, vidim vracas ga u zivot
samo mi je nekako ljepsi bio sa 4 fara, kasnije ces i ti sam skontati :)
 
AhmedMetin je napisao(la):
kapa dole, ja jadan glup ništa ne znam uraditi sam haha sve rođak mora, znaci ne može bolje :)) samo to oko felgi malo i možda da ga zatamniš i na štokove carbonku uradiš :)
i još kristalni farovi, niej to to :p

hvala druze ;) sto se tice stopova ostace originalno od gti-ja jedino mozda neke kvalitetne farove sa socivom uzmem



.nOKe je napisao(la):
Odlican, fino radis, vidim vracas ga u zivot
samo mi je nekako ljepsi bio sa 4 fara, kasnije ces i ti sam skontati :)

Hvala heheh a za farove siri mi izgleda sa dva fara ;)
 
Legend
bolji je sa 4 vjeruj mi :)
ja sam prosoa kroz sve, vise puta, na kraju sam zavrsio sa rallye frontom a zagledao golfove sa 4 fara naprijed..
4 fara, crni znak, crvena ciza i gti znam, vjeruj mi nema dalje..
 
Član
Tako je Noke reci čovjeku šta je najbolja kombinacija valjda mi stari znalci znamo...hehehehe..sretno drug....pozzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Tako je Noke reci čovjeku šta je najbolja kombinacija valjda mi stari znalci znamo...hehehehe..sretno drug....pozzz:cool:

Hehheh pa nisam ja nista rekao ljudi ali se meni svidja sa 2 fara , a kasnije neznam sta ce biti u svakom slucaju hvala na prijedlozima ;) . Ako ima jos sta da nevalja na njemu recite :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
pa i nije fino vidjeti, mozda je tebi ok, ali ja bi pisao abnormalno velike kazne za to, jer je to po meni ugrozavanje drugih ucesnika u saobracaju

Potpis na ovo :icon_confused:

Stvarno si auto sredio fino i svaka ti cast, mozda bih ja licno promijenio neke stvari, ali to je stvar ukusa. I ti ides u dobrom smjeru pravo. Medjutim, toooooplo ti savjetujem da stavis farove sa socivima, ili makar neke projektore. stvarno ovo mi je jedna od naj mrzih stvari u voznji

Sretno u nastavku ;)
 
corradoM je napisao(la):
IGY je napisao(la):
pa i nije fino vidjeti, mozda je tebi ok, ali ja bi pisao abnormalno velike kazne za to, jer je to po meni ugrozavanje drugih ucesnika u saobracaju

Potpis na ovo :icon_confused:

Stvarno si auto sredio fino i svaka ti cast, mozda bih ja licno promijenio neke stvari, ali to je stvar ukusa. I ti ides u dobrom smjeru pravo. Medjutim, toooooplo ti savjetujem da stavis farove sa socivima, ili makar neke projektore. stvarno ovo mi je jedna od naj mrzih stvari u voznji

Sretno u nastavku ;)


Hvala Prijatelju razmisljao sam uzeti farove sa socivima ali to kasnije ima pametnijeg posla ;)


AnDel je napisao(la):
neprepoznatljivo auto poslije tretmana, svaka cast dotjerao si ga lijepo;)

Hvala bice jos promijena cim bude stizu nove slicice :icon_smile:
 
Top