Golf 2 Gti

Golf 2 Gti

Pozdrav auto sam uzeo u februaru 2011 god i extra je , treci sam vlasnik auta servisna knjiga kao i svi papiri uz njega . Ewo nekoliko slikica kad je dosao :)

2w66kac.jpg


2qusln4.jpg


98d401.jpg


2s82t93.jpg


2udxdoy.jpg


Malo enterijera boli glava :lol:

2w66kac.jpg


30lh4e8.jpg


2rh07r7.jpg


Mp3 radio na video kasete :cool:

2m63kgh.jpg


Onda se krenulo u ozbiljan cuning skidanje do gole kože


8yvlw6.jpg


33w3x3a.jpg


2gw86fc.jpg


2i1mn0k.jpg


pvhnb.jpg


vymxqc.jpg


1ovuhu.jpg


Hmmmm... sta reci godine rade svoje :) ,ali zadovoljan sam bio jer samo su ove dvije rupe bile na podu ostali dio je extra . Rupe su zakrpljene tecnim metalom kao sto vidite na slikama


2ijkc45.jpg


20ht0es.jpg


2jbmtdu.jpg


505 je sponzor :lol: dok se je pod krpio i pregledavao bilo je vremena i da se provedu kablovi za mjuzu ;)

sp946x.jpg


34h6m2f.jpg


jre9so.jpg


nbyy50.jpg


Pod je zavrsen sto se tice korozije i rupa :) Dok se je susilo platno za pod tovatnom mascu sam premazao kompetan pod

beex3t.jpg


2lv0ggl.jpg


2qb5dld.jpg


2up32qc.jpg


Zatim postavljane podnog tepiha :lol:

260vnuq.jpg


21obg2u.jpg


Testiranje kutije solo bez spikera bez icega



11b4v2c.jpg


Poslje tepiha na red su dosla vrata i promjena najlona na njima

353dr2x.jpg


2n1ui5l.jpg


262wh13.jpg


2hdcjts.jpg


Alarm i centralna ubacivanje :)

25ajjtk.jpg


2liegxc.jpg


2e56tlv.jpg


2rw24n4.jpg


Sa najlonima i alarmom i centralnom zavrseno sljedi ubacivanje siceva i montitanje tapacirunga na vratima

10412si.jpg


wjxs79.jpg


fm3vx5.jpg


2h5v11c.jpg


6ym8ux.jpg


Poslje siceva i ostalih pomenuti zavrseno je , e sad sljedi uzimanje radia , taho folije, zvucnika pojacala ,moj omiljeni dio :lol: Naravno nije sve od jedno uzeto prikupljalo se

Stigo novi mp3 radio

6yyt5y.jpg


2cy0ffc.jpg


Mmmmm ovo je vec bolje a i fela je tu :D

35lafbp.jpg


or0azd.jpg


Poslje radia na red su dosle taho folije i plavo osvjetljenje na satu

x1c38x.jpg


lw1lg.jpg


2qu6xrc.jpg


142pw2.jpg


5d9ydd.jpg


Sljedi postavljanje

eq5h01.jpg


6rkk13.jpg


3463klf.jpg


I ewo kako je ispalo po dani a kako po noci

nmfgr8.jpg


2mwz9u8.jpg


Poslje enterijera idemo malo na exterijer , masku sa 4 fara sam skinuo i stavio sa dva. Malo sam ga usminkao kokpitom sav se sjaji :D , a i fele sam stavio sto sam dobio uz auto

2yz9ym8.jpg


21e15ec.jpg


Zaboravio sam reci da sam skinuo nosace krovne jer mi nisu potrebni . Na red su dosle drske od brisaca , kao i neke diodice ma ciganluk :D

2dtn9eu.jpg


wwm2kn.jpg


ek2rmu.jpg


b67kwp.jpg


Sljedeci projekt je mjuza

24lpwrc.jpg


Tapaciranje kutije sto se tice zvucnika paje 307 d4 i pajo pojacalo 2 kanala 760w

vfyws7.jpg


11rejkg.jpg


1h9udy.jpg


Paje montirane u kutu sljedi pojacalo , e pa onda u gepek :D

whcgmc.jpg


708duo.jpg


Gotovo sa mjuzom znam da izgleda na brzinu, ali puno slika imam pa ewo ovako na kratko . Jer kad bi sve stavio trebalo bi mi cijeli dan

55fnzq.jpg


Dosli smo do prde ili sportskog lonca

2dccohz.jpg


2qdr476.jpg


av52qh.jpg


Ewo malo enterijera i exterijera opet

205cm4m.jpg


1hza55.jpg


2agq14j.jpg


2rep6d5.jpg


Kasnije crvene linije novi branici

o70olg.jpg


34i69gp.jpg


6p3ote.jpg


35avr4n.jpg


2ywi7ue.jpg



Sljedece idu xenoni 6000k

e6swuc.jpg



14dftzn.jpg


29m6r8g.jpg


34evzmu.jpg


I za kraj duboki branici uzeo sam u njemackoj za 50 eura i koja sreca da potrefim boju

1zzndeh.jpg


Ewo ih postavljeni nisam slikao bio sam u zurbi

jj5to1.jpg



2m7ao3a.jpg



Ljudi moji to je to za sad, u planu imam spustanje jos fele . Gti ralicu imam ali je skinuta zbog zimskih uslova , umorio sam se od uplaodiranja slika :lol: AKO NEKO IMA KRITIKE ILI PRIJEDLOGE RECITE NIJE PROBLEM
 
Član
Pravi refresh golfa sto jest jest, samo drugo pojacalo bi ti preporodilo te woofere i veci napojni kablovi.
 
Član
Dobar nema sta :cool:,a ti motori fino galame kad im stavis gljivu
i to sto vecu jer imaju brutalan zvuk :icon_biggrin: ....
 
Član
Tesko da ce imati dobar bas dobar zvuk sa gljivom na digifantu .

Tu je K-glava u prednosti ali zato imaju bolji zvuk na auspuh nego 16v motori ;)
 
Član
super fino ti to sredjujes, gledajuci kakvo je bilo stanje sad je odlican, mozda pod da si rijesio kod limara bilo bi bolje.. sretno u daljim radovima
 
BHT Ovisnik
svaka cast,preporodio si ga,sve detaljno,sviđa mi se pristup rada:cool:
ovi branici su mu legli samo tako,valjda ces uzet i pragove sa strane da se upotpuni:cool:
 
vidi se tvoj trud i zelja,a Boga mi i rezultati...dug je put do savrsenog golfa,da sad ne nabrajam sta bi jos trebalo uradit na njemu,to vjerovatno i sam znas,samo cu ti reci da bi bilo bolje da si umjesto tih xenona,promjeno farove ;)
sretno
 
Član
ma samo se ti drzi fabrike ovo za xenone se slazem bolje smoked farove da si uzeo..al stvar ukusa..svaki detalj je dobro dosao ali kvalitetan detalj..;)
 
Top