Golf 2 gti digifant gasi se na leru

Golf 2 gti digifant gasi se na leru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav auto mi se gasi cim ga upalim , neznam u cemu je stvar normalno radi kad se ugrije ewo snimak najbolje pokazuje



[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UgRnbOFa2K0&feature=plcp[/video]




IMALI TKO DA ZNA ILI DA JE IMAO ISTI PROB :O
 
Početnik
Da je dizel znao bih da je do naftnog filtera a benzincu svasta nesto moze bit..! :icon_rolleyes:
 
Jetta GTD je napisao(la):
Da je dizel znao bih da je do naftnog filtera a benzincu svasta nesto moze bit..! :icon_rolleyes:


Znam druze nervira me najgore kad s posla krecem kuci svi odose a ja turiram ko budala
 
Član
Ma tebi tu svasta nije uredu koliko se vidi na snimku, prvo akumulator je truba, drugo cujes li pumpu da odradi(moze biti relej pumpe), trece klapna ocistit, i moze biti sa strujom problem. Jer GTI mora paliti ko MINA gim pumpa odradi nabijanje pritiska on krece.
 
Član
Meni se ovo desavalo. promijenio sam kablove gde se stavljaju u svecice neznam tacno kako se zove.. al poslen toga je sve bilo ok.
 
toki je napisao(la):
Pa nemaš goriva jarane :lol: (ako ti ne laže kazaljka na tabli)



Ma hibridni je kod mene golf nebrini :lol:

GTI FAN je napisao(la):
Moze biti zaprljan ili riknuo maf,meni je tako bilo na takvom digifantu.


Hvala druze bas vidjecu i to ;)

Eko10 je napisao(la):
Meni se ovo desavalo. promijenio sam kablove gde se stavljaju u svecice neznam tacno kako se zove.. al poslen toga je sve bilo ok.

:icon_question: hajd ako se sjetis javi druze

Eko10 je napisao(la):
Meni se ovo desavalo. promijenio sam kablove gde se stavljaju u svecice neznam tacno kako se zove.. al poslen toga je sve bilo ok.

:icon_question: hajd ako se sjetis javi druze
 
Član
ja sam nesto ubjedjen da ti je motoric ler gasa, jer kad ti se zagrije radi normalno tako si rekao......
 
bogzagti je napisao(la):
Golf 2 GTI je napisao(la):
Jetta GTD je napisao(la):
Da je dizel znao bih da je do naftnog filtera a benzincu svasta nesto moze bit..! :icon_rolleyes:


Znam druze nervira me najgore kad s posla krecem kuci svi odose a ja turiram ko budala

neraditi motoric od ler gasa promjeni ga i bice ok

E to cu vidjet i ja sam na to mislio ali nisam bio siguran, ima ovdje 1000 stvarcica sto zezaju e sad valja naci :icon_smile:



Mirsado je napisao(la):
Ma tebi tu svasta nije uredu koliko se vidi na snimku, prvo akumulator je truba, drugo cujes li pumpu da odradi(moze biti relej pumpe), trece klapna ocistit, i moze biti sa strujom problem. Jer GTI mora paliti ko MINA gim pumpa odradi nabijanje pritiska on krece.

Hvala druze vidjecu sta je nesto mora biti ;)
 
Početnik
Trebas da imas TD extra dobrog pa neces vise nikad tako da pricas ! Kod mene je motor 1.6 GTD nit ima vibracija nit je bucan opste cak je tisi od pojedinih 1.9 motora...!
 
Član
Jetta GTD je napisao(la):
Trebas da imas TD extra dobrog pa neces vise nikad tako da pricas ! Kod mene je motor 1.6 GTD nit ima vibracija nit je bucan opste cak je tisi od pojedinih 1.9 motora...!
Vjerujem ;),ali to nije bas razlog da ubaci taj motor jer mu neradi motoric ler gasa :icon_biggrin: imas li neko bolje rjesenje problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top