Golf 2 GTD 87'

Golf 2 GTD 87'

Član
Ako se ne varam mislim da sam ga vidio i sa ovim felgama zena je vozila felge super samo im treba osvjezenje..:)
 
Član
Ouu prelijepo ats cup nek nije uvjek bbs..odlicno sjele na ovu boju koji je profil gume.
 
Član
A naprijed ga moram malko dignuti jer je previse u pod,a profil gume naprijed je 195 45 50 ,a nazad 195 50 15
 
Član
Pozdrav,evo mali update nije me bilo podugo :)
Nabavilo se par finih stvarcica,nabavljena je prednja originalna GTI maska,kao i originalni mali i veliki Hellini farovi.Uspio sam naci i originalne zmigavce VW.Felge su ispolirane sve cetiri ,s obzirom da smo radili prijatelj i japoliranje na klocnama extra je ispalo :D i stavljena je jos naljepnica na prednjem dijelu sa bokova ispod znakova GTD.Sto se tice naljepnice samo " gameri " ce prepoznati o cemu se radi ali je lijepa sitnica .Radjena je nanovo i kompletna rasvjeta u crveno i dosta je lijepo ispalo slike uskoro a evo slike spoljasnjeg izgleda pa bi volio cuti vasa misljenja. pozdrav raja :)IMG_3237.JPG IMG_3241.JPG IMG_3246.JPG IMG_3249.JPG IMG_3256.JPG IMG_3260.JPG IMG_3279.JPG IMG_3283.JPG IMG_3287.JPG IMG_3289.JPG IMG_3290.JPG 2015-07-22 13.38.23.jpg
 
Član
Hvala vam nam pozitivnim komentarima :) @dario20 hvala i na primjedbi vjeruje da ne bi ja ni primjetio jer toliko je posla bilo ovih dana oko njega pa sam u brzini ocito pogrijesio i namontirao ih pogresno,za par sekundi se sreca ispravi to :)
 
Član
Ekstra , par jos stvarcica koje bi se mogle nekad , recimo izduv i radi li ti brisac ?
I polu-rubove pozadi uz branik da se sklopi ;)
 
Top