Golf 2 GTD 87'

Golf 2 GTD 87'

Član
Da i ja predstavim sada svoje auto kada je konacno zavrseno.Koga zanima ima kopletan projekat od pocetka do kraja u dijelu " Projekti clanova " sa istoimenim nazivom teme 20140907_132220.jpg 20140907_132329.jpg 20140907_132359.jpg 20140907_132409.jpg 20140907_132429.jpg 20140907_132434.jpg 20140907_132517.jpg . Pozdrav :)
 
Član
Prelijep je...lajsne na rubove pod hitno nekako mi izgleda siromacno bez njih,to je bar moje misljenje....I druge felge po meni najbolje i najljepse ATS falcare :D
 
Član
Prelijep je...lajsne na rubove pod hitno nekako mi izgleda siromacno bez njih,to je bar moje misljenje....I druge felge po meni najbolje i najljepse ATS falcare :D
bbq3.jpg

nije ista bojaa ali uopste evo sta je matej mislio..rubovi felgice...i dobra cvaja..
 
Član
hehe hvala na pozitivnim komentarima ,a rubove odnosno body kit od GTI a cu nekada staviti kada budem bio u mogucnosti a isto tako i felgice neke zesce :) za sada sam prezadovoljan kako je sve ispalo,ovo je tek pocetak :D Veliki radovi su za sada odradjeni a ima vremena da se covjek posveti detaljima ali isto tako treba i novca :) ali bit ce aBd samo laganica :D
 
Fin golf ;),sve za sad dobro kad bude mogućnosti taj gti body kit obavezno i neke druge felge 15"-ke. I još jedna sitnica skinu tu zadnju roru nikako mu ne stoji ili nađi neku ljepšu ili ako si u mogućnosti nađi orginalni zadnji lonac od gti-a sa dvije rore to je jedino što bih izmjenio na vanjskom izgledu.:)
 
Član
Da da @soffa to je sto sam ja mislio,po meni iako nemam nikakvoga ukusa sto se tice golfa II to je dobitna kombinacija bar sto se mene tice....Duboki branik sa smoked malim maglenkama na dnu....GTI rubovi i ATS falcare sa 195 45 profilom.Ali mi je bolja kombinacija uski branici GTI ralica i ostalo navedeno..Kako god golf extra izgleda :D
 
Član
hehe naravno da svako svoj ukus ima,za sada meni se licno dopada bez rubova,tako sam zapravo i zelio :) slazem se da trebaju felge kakve bolje,ali kao sto rekoh ovo je pocetak,frisko je zavrsen.Pa brate mili ne moze sve odjednom :) ima tu jos planova,felge,maglenke,mozda nekada rubovi odnosno kit kompletan,onda detalji u unutrasnjosti itd...samo lagano aBd doci ce on u stanje kakvo sam oduvijek zelio :)
 
Član
jaa bi jos na otpadu nasao makar standardne rubove nije to puno novca..predjes ih teksurnim sprejom i ko novi..aa bit ce puno ljepse na ove duboke branike...sledeci update bi volio to vidjet na duji i jos nesto jesu ovo org gti stopke il radjene gdje ima u tz da se uzmu org stopke...
 
Član
Stopovi su njegovi originalni,znaci klasicni od golfa,samo sto je gorni dio blago zatamnjen i jako dobro izgleda.Funkcionalnost je ostala a estetski je puno ljepse.A rubove mi nije problem nabaviti cak su prije i bili,kada sam radio kompletno auto namjerno sam ostavio bez rubova i minimalno plastike stavio.Uzivo jos ljepse izgleda jer je limarija stvarno lijepo odradjena i rubovi perfektni tako da mi je cak i zao bilo pokriti to rubovima :) ali neka ga jos vremena ovakvog pa nekada aBd kompletan kit staviti.Zanima me samo jel postoje plastike koje idu kraj karambolki,znaci ne kompletan rub vec samo do pola,da prati branik i da se on uklopi u to .pozz :)
 
Član
dobro golf zgleda farb exsta a z rubove nekad ako ti bude cejf stavi, al nek se malo razlikuje od ostali nemoraju svi imat gti rubove a ima ide samo na rubove da zatvori prazninu izmedju ruba i branika platika potrazi po odpadima
 
Član
Hvala druze ,a upravo tako,kad mi dosadi trenutni izgled valja potraziti onda staviti od gti-a body kit a i kad bude love :D a ako neko ima te rubove koji zatvore prazninu izmedju rubova i branika neka se javi pls to je bas nesto sto moram staviti jer stvarno fali ,ne svidja mi se kako izgleda ta praznina ali nikako :/
 
Top