Golf 2 GTD 87'

Golf 2 GTD 87'

Član
I evo obrvice sto sam mu nabacio,meni se licno dopada kako izgleda,mislim da mu je fino " sjela " :D p.s tek sad na slikama vidim da je desna strana obrve malo vise dole ,valja tu sitnicu jos srediti :) 2014-09-10 15.33.40.jpg 2014-09-10 15.33.45-2.jpg 2014-09-10 15.33.55.jpg 2014-09-10 15.34.02.jpg
 
Član
Golf je odličan, baš volim dvojke radi ovakvih primjeraka,, jednostavno znaju izgledat bolje od dooosta novijih auta!!!!
Samo bez kapaka je bio puno ljepši (moje mišljenje)
 
Član
Hvala druze puno,i hvala na iskrenome misljenju .Meni se trenutno dopada ovako a najlakse ju je skinuti :)
 
Član
2015-01-14 15.19.10.jpg 2015-01-18 13.18.37.jpg 2015-01-28 20.09.37.jpg 2015-01-31 15.24.36.jpg 2015-01-31 15.26.25.jpg 2015-01-31 15.26.31.jpg Eh evo mali update,posto je doslo do nekih izmjena ....
Kao prvo onu staru roru sam zamijenio sa ovom kao sto vidite na slici,meni se dopala jer nije kao prvo velika ne istice se puno taman je ono nekako diskretna ali lijepa :)
Zatim farovi su zamjenjeni ,sada su blago zatamnjeni sa krizem unutar farova,doduse ja sam pravio ovo od starih farova koji su bili na njemu i poprilicno je fino ispalo,zatim je stavljena druga maska sa 2 fara bez znaka,nekako mi je za sada bolji ovaj look od klasicnog sa 4 fara mada ostala je i ona maska u pripravnosti najlakse je vratiti :) sada samo jos se omisljam da li da stavljam obrvicu na ovu masku sa 2 fara ili ne....al ajde skontat ce se nesto i da zadnja stvar za sada sto je drugacija jesu maglenke,na zalost moju veliku kinezi su jbg nisam mogao doci do originalnih ,prvo ih nisam mogao naci a i kada sam kasnije nasao nisam imao pare tako za sada su tu kinezi pa doci ce i njemci na red :) eto to je to za sada sto je malo drugacije ... :)
 
Član
jaa sam ti vec pisoo ee sad ja bi prije odradio crvenu chizu na masci i ove maglenke trebas malo unutra vratiti znam da prati liniju branika al bolje je radi ocuvanja maglenki tablicu bi zadnju zalijepio i naravno sto najvise cekam da ovaj golf dobije su plasticne lajsne na blatobrane..
 
Član
Slazem se sa tobom sto se tice tablice a i maglenki ,a ne slazem sto se tice chize :D ljepse mi je ovako ( licni ukus ) a sto se tice plasticnih lajsnih nece jos one ici doduse ici ce ali polurubovi,oni su mislim dolazili na novijim generacijama ako se ne varam 91' gl sa dubokim branicima ,ne svidja mi se supljina koju pokriju rubovi ili plastike ove ja mislim da se to zovu polurubovi ako se ne varam ,uglavnom nasao sam to kod lika pa trebalo bi uskoro da mi stigne.A cekam lijepo vrijeme da skinem prednji branik da nestimam maglenke ,jbg zajebano je malo zato sto sam pravio sam sebi nosace nisu original al izmajmunisat cu nesto :)
 

OmO

Član
Dosta bolji s ovim felgama, nisam ga vidjao po Tuzli, al je na slikama prelijep, s ukusom sve i bez ikakvog pretjerivanja i sl. Samo naprijed! :)
 
Član
ja sam ga vidio par puta znaci golf je ko nov a ove felgice su super imam ja purol paste pa se zadaj jedan dan i falc ispoliraj a srce too mozes farbat u sta hoces po volji..:)
 
Član
Hehe hvala :D a felge jos nista se ne rade dok ne dodju u moje vlasnistvo,necka se prijatelj dal da ih prodaje ili ne pa smo u fazi nagovaranja :D nadam se da cu uspjeti ga nagovoriti da mi proda jer jako mi se svidja kako stoje autu ,a poliranje je naravno u planu ako budu moje :D
 
Top