Golf 2 gepek (rad u toku)

Golf 2 gepek (rad u toku)

Član
moram priznat da sam se i ja malo iznenadio kako je sve dobro ispalo i knap ... nigdje nije bio potreban nijedan saraf a sve je skroz dobro utegnuto da sam siguran da nista nece maknut s mjesta bez obzira kakve okolnosti bile sto je veliki plus :cool:
 
Član
nije lose jes da je malo siromasno tj. valjalo bi da su jos jedne elipse u stranicama,al to nije do tebe...;)
 
Član
IGY je napisao(la):
naucio si :cool:

odlicno ;)

ne mogu da vjerujem da sam kod tebe polozio :lol: :cool::cool::cool:

saleee je napisao(la):
nije lose jes da je malo siromasno tj. valjalo bi da su jos jedne elipse u stranicama,al to nije do tebe...;)

pravo da ti kazem ja sam uvijek volio onu "less is more" izreku tako da je po meni ovo sve bas tamam. momak ima kondenzator sakriven iza lijeve stranice da se nikako ne vidi jer sam ga ja zamolio da ne pokazuje taj seljakluk :D
 
Član
:cool: dobro odradjeno svaka cast:cool: danas je taj lik autom nagazio na te dvije stranice :lol: hebo im je mamu :lol:
 
Član
eddo je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
:cool: dobro odradjeno svaka cast:cool: danas je taj lik autom nagazio na te dvije stranice :lol: hebo im je mamu :lol:

kako mislis nagazio autom na stranice:icon_question:

danas mu kolega spaj'o pojacalo i momak je izvadio te sranice i savio ih iza auta i kren'o u rikverc(nez zasto :S ) i natjer'o auto na stranice :icon_sad: podero kozu razvalio ih dibidus , :lol:
 
Član
evo sad se cuo s njim kaze nije nista sjebo. muzika je spojena i kaze da je prezadovoljan kako svira. obeco mi je poslat slike i klipove pa kako on meni bude slao tako cu i ja postavit ovdje ;)
 
Top