Golf 2 gepek (rad u toku)

Golf 2 gepek (rad u toku)

Član
evo danas sklapo momku gepek za dvojku, radovi su u toku, ovoliko se uspjelo zavrsit dosad:









 
Član
Dobro je neka se radi ;)
Koja ti je debljina medijapana ovog sto si koristio ?


Kakvi su planovi ide duplo dno i woofer ili ?
 
Član
za ovo sam koristio mdf 10mm a za kutiju koju radim sutra cu koristit 18mm. sve se presvlaci 10mm spuzvom pa eko kozom i nadam se da cu i to sutra stic zavrsit da bi preksutra vec bilo u kolima :cool:

imam vec narucenog i jos jednog seata za nekih 10-tak dana tako da cu bit slobodan nekih 7 dana ako ima neko da je zainteresovan za kakve radove ;)
 
Član
evo mali update, zavrsena kutija, nazalost nisam imo vremena da sve sklopim danas, pecalo mi se pa sam oso pecat :cool:

 

IGY

Član
papak nisi oso nego otisao :lol::lol::lol::lol: joj moram te malo :cool:

inace ovo mozda i ispadne dobro, mada fale mi tvoje toblerone kutije :)

joj kad se sjetim dobrih starih vremena, hajd drago mi je da jos uvijek ima one "stare" raje koja to radi ;) samo naprijed
 
Član
hej ba, nismo mi jos tolko stari, ja se jos uvijek planiram vratit u "igru'' samo dok obradim zenu da me pusti :D ...

bice ovo gore valjda potaman, mada nisam ovo radio bas po svom jer jbga mora se klientu udovoljit, da sam se ja pito bilo bi to malo drugacije al eto ... ;)
 
Član
evo gotova i kutija, momak je trenutno u putu iz bjeljine da to pokupi pa cemo napravit neku sliku kako to izgleda u gepeku ;)

 
Član
evo ih :) ... obeco mi je da ce mi poslat jos slika ovih dana dok ubaci sve ostalo.









i ono najbitnije, cijena uradjenog sa svim mojim materijalom je 400km
 
Top