golf 2 dizel-nece da upali

golf 2 dizel-nece da upali

Član
edoze je napisao(la):
Znas li Buru u Visokovcima,gore kod Lokvina? ako ti je poznat taj kraj, ponajbolji majstor u Zenici, ja zivim u gradu al sam njemu vozio auta, nije mu cilj uzeti pare nego napravit auto...vidi dolazi li struja na grijace...

Da...!
S tim da ja znam boljeg majstora.

@allenton
Nemaš puno "mozganja", motoru je potrebno najmanje kvalitetno osvježenje...upaliti možeš na guranje...ako je kompresija u pitanju, a vjerovatno da jest.
 
Kenno je napisao(la):
edoze je napisao(la):
Znas li Buru u Visokovcima,gore kod Lokvina? ako ti je poznat taj kraj, ponajbolji majstor u Zenici, ja zivim u gradu al sam njemu vozio auta, nije mu cilj uzeti pare nego napravit auto...vidi dolazi li struja na grijace...

Da...!
S tim da ja znam boljeg majstora.

@allenton
Nemaš puno "mozganja", motoru je potrebno najmanje kvalitetno osvježenje...upaliti možeš na guranje...ako je kompresija u pitanju, a vjerovatno da jest.
pa gdje je taj majstor? a guranje? izmedju zgrada sam. tesko.
 
Član
Bok novi sam ovdje...Imam cvaju i radio sam sam generalku...i sad mene zanima na ključ ga ne mogu upalit jedino na guranje....i kad ga upalim ne vuce mi dobro ima jaču garrettovu turbinu...prije je imao k14, al sad neide...promjenio sam karike i leteće na klipnjačama nezz vise sta bi mogao napravit ima tko savjet ?? inace motor je 1.6td :icon_question: bilo tko
 
TURBOOO je napisao(la):
Bok novi sam ovdje...Imam cvaju i radio sam sam generalku...i sad mene zanima na ključ ga ne mogu upalit jedino na guranje....i kad ga upalim ne vuce mi dobro ima jaču garrettovu turbinu...prije je imao k14, al sad neide...promjenio sam karike i leteće na klipnjačama nezz vise sta bi mogao napravit ima tko savjet ?? inace motor je 1.6td :icon_question: bilo tko

Bolja je k14,a kako mislis ne pali na kljuc,jesil probo sa cokom,mozda nije dobro ustimano
 
Član
TURBOOO je napisao(la):
radio sam sam generalku.....promjenio sam karike i leteće na klipnjačama
Prvo to nije generalka, drugo, nije uzupčen dobro 90% treće stubline su ti loše pa sa novim karikama fura kompresija u karter ;)
 
Nije fora samo uraditi blok, treba i glavu srediti... vodjice ventila, gumice, sicevi ventila itd. a to sto si zamijenuo letece lezajeve i karike, nisi puno dobio ako nisi sve uradio kako spada... kad si vec otvarao motor dalo se to fino srediti ali et... ljudi uvijek izaberu jeftiniju i najgoru varijantu ;)

a to sto nece da upali na kljuc, nije uzubcena bosch pumpa ;)
 
Član
dobro polu generalka aj haha...al jesam i vodilice mjenjo i gumice i šlajfao ventile...jedino me zanima kaj su stublinee..a boš pumpa jebo je ja na oznaku sam je namjestio sad neznam valjda nisam dobro...i turbo je veci mora da je i jaci neznam btw hvala :S ??
 
Član
Stublina ili cilindar ti je onaj prostor odakle si izvadio klip da bi zamjenio karike i mjesto kud se on krece gore dole.
Rasklopi sad opet sve oko zupcastog i skini cep na mjenjacu plasticni i poklopi oznake na mjenjacu, pa provjeri na remenicama zupcastog jel se sve poklapa.
 
Top