Golf 2 by Ivkooo

Golf 2 by Ivkooo

Član
bad_look je napisao(la):
Dobar, nema šta...meni se felgice najviše sviđaju...sretno..pozzzz:cool:

Hvala druze ima jos dosta toga u planu, nesto je skupljeno nesto se jos skuplja pa bi do proljeca to teebalo da lici na nesto..... pozz
 
Član
Sto se tice gewindi zavrseno je sve, ofarbano i sklopljeno, u dilemi sam dali da ih stavljam sada ili na proljece, slike nemam bice i to....Ugl radi se po malo danas sam rastavio , ocistio sve plastike i podmazao motoric el. sjedista, sve je spremno za presvlacenje. Pa evo koja slika .
348klrp.jpg

2wmdyr7.jpg

ippend.jpg

2i2bl11.jpg

Eh sad idemoo na sljedece sjediste pa na tapaciranje :))))))
 
Član
RE: Golf 2 - GTI rubovi~

Eh evo ga napokon GTI Body Kit, u odlicnom stanju, plastike su bile malo izbljedile al uz malo njege za plastiku :D il ti ga WD sprej :) opet je vracen u zivot....
2zt97bt.jpg
[/img]
2mquqo3.jpg
[/img]
1so5xk.jpg
[/img]

do kucanja :cool:
 
Član
Hvala drug, gura se lagano, ima jos svasta nesto sto se u medjuvremenu skupilo, a naravno treba jos puno toga, pa cemo vidjeti sta i kako...
 
Član
Danas se malo radilo na autu, postavljeni su pragovi na obje strane i lajsne na desnu stranu stranu... evo jedna brzinska slika pa kad sve bude utegnuto i nastimano stavim normalne slike....
e5jjmb.jpg
 
Član
stefan je napisao(la):
bice to extra kad sve fino kompletiras ;)

Nadam se da ce biti lijep primjerak, ugl u planu mi je da sve do proljeca kompletiram i onda na proljece u komoru i farbanje pa onda finalno sastavljanje.... Vidjet cemo koliko ce mi finansije dozvolit :icon_smile:
 
Član
GTi body postavljen, ja prezadovoljan evo jedan mali upd. da vidite kako to izgleda...

Prije i poslje.
6egp3l.jpg

33xem92.jpg

ay99n5.jpg


Sad nastavljam dalje, iduce u planu duboke i maska sa 4 fara :paligume:
 
Top