Golf 2 by Ivkooo

Golf 2 by Ivkooo

Član
fin golf pravo svidja mi se ;) ja ne bih nitsa vise dirao evenetualno stavio naprijed smoked farove i nazad crne gti stopke i to je to ;)
zbog tebe sam fulio pumpu neki dan :D
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
fin golf pravo svidja mi se ;) ja ne bih nitsa vise dirao evenetualno stavio naprijed smoked farove i nazad crne gti stopke i to je to ;)
zbog tebe sam fulio pumpu neki dan :D

Hahaha :D gdje to ? aa nazad su crno crvene GTi stope a farove sam gledao na e bay u pa cu vidjeti da narucim
 
Član
IvkoG2 je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
fin golf pravo svidja mi se ;) ja ne bih nitsa vise dirao evenetualno stavio naprijed smoked farove i nazad crne gti stopke i to je to ;)
zbog tebe sam fulio pumpu neki dan :D

Hahaha :D gdje to ? aa nazad su crno crvene GTi stope a farove sam gledao na e bay u pa cu vidjeti da narucim

u nedjaricima kod pumpe na semaforu :lol: i koliko su na ebay-u farovi?
 
Član
Hahaha moze biti :lol: a farovi $54.99 Free shipping obicni krisal a oni smoked $64.99 sa krstom pa sad nez koliko se isplati mislim da je cijena kod nas tu negdje, grijesim li ?
 
ma bolje, ove sam farove gledao u drugom auto sopu, kod one prodavnice kambera ili sl neki naziv,,
mozda imaju i u as preko puta autopijace;)
 
Član
Ma vala da su nez koje ZLj kategorije neka traju godinu dana isplati se, a vjerovatno je sve to isto KINA kao i sve ostalo
 
ma dvica je to,, i ne isplati se puno uvaljivati,, ja sam gledao farove
izgledaju sasvim pristojno, za razliku od nekih kristalnih koji se mogu naci u prodaji
 
Član
Ma druze nez bas, svi to kazu "dvica je to ne treba se uvaljivat" al kad pogledam neke dvice sa foruma tipa nOke., srdjan, i dr. auto snova po meni ljepse nego 90% trica
 
Član
Odavno me nije bilo, pa da skinem malo prasinu
10pn887.jpg
 
Član
Odavnoo me nije bilo, blizi se proljece a preko zime se kovali planovi, sta i kako slike ce pokazati....

431509_3582088110726_1228909920_33798873_1807621029_n.jpg

429970_3582095230904_1228909920_33798877_1189122575_n.jpg


Sjedista... Uskoro bolje slike.
 
Top