Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Član
RE: Golf 2 by Dj

Fuji i ja mislim da je to moglo jos da se razvuce :) Mali je distancer 20mm i et0 ? :) da ja ipak stavim 30mm ? :)




@GOLF TZ
Jel si morao da primetis ? :) :cool: hehehe :D

To ja i Fuji kad se nalilamo rakije, mi to upalimo i samo pun gas :D :lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Kolega ukoliko zelis da ovo auto vozis i da pri tome ne izgleda kao koza , moraces tockove uvuci unutra, odnosno tocak(felgu) bar poravnati sa ivicom blatobrana.
Govorim ovo iz iskustva jer vec oko 2 godine kuburim sa tim da bude tocak sto vise vani, auto estetski sto ljepse (spustenije) a pri tome da se moze nesmetano voziti cestom i motati pun volan bez struganja ...

Evo ti slika da vidis o cemu pricam. S tim sto je u medjuvremenu i zadnji tocak uvucen unutra (otokaren distancer) za 5 mm - poravnat sa prednjim otprilike i auto spusteno jos 10 mm. I sad je to otprilike to. Tu zadnju sliku poslije uvlacenja zadnjeg tocka 5mm nemam , ali dovoljno je i ova da vidis o cemu sam ti pricao.

P1010732.jpg


Inace auto je jako lijepo, ima potencijala. Svidja mi se sto si isao na ovaj look uski branici , maska sa sitnim rebrima , felge oldschool, GTI lip na veznom - jako interesantno. Boja je takodje lijepa. Puno srece u nastavku radova.
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Znam o cemu mi pricas, razumeo sam te :)

Ali ja u planu imam skidati ove plastike sa rubova, i lajsnu po vratima (cim sad ubacim motor ovi dana jer ovaj vadim)
Pa cu da peglam rub, tako da ce sve da mi stane, kod tebe je druga fora sto ostavljas plastike po rubovima :)

Sto se tice motanja, sigurno unutra nece nigde kaciti, prednje felne su ET16 zadnje ET0 + adapteri 19mm (tanji ne moze)

Sto se tice tvog auta cista 10ka :)

A ja cu moj valjda dovesti u red, nadam se :)
Evo sad se pakuje 1.9TDI :)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

nema dalje samo upasuj da ti ne struze i to bi bilo to ;)
sada izgleda isto BMW kockica neka ;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

hahahahaha :D

Posle 5-6 godina sednem na bajs :) I on ludak me slika, da bi me zezao :D
Eto hahahaha Kakav je ovaj nas fuji, od kad je ubacio turbo poludeo :p




Puki, TDI zagovoren.... Ujutru verovatno idemo po njega, ili prekosutra ujutru ;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

kraljevi ste definitivno, imate toliko dobre projekte, to je cudo jedno
bas bi volio da sam vam u komsiluku pa da se svakodnevno druzim s vama
samo naprijed, bit ce to jedan odlican golfonja, jedva cekam da se ubaci TDI:cool::cool::cool:
tema postaje sve zanimljivija i zanimljivija
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

MAXI-Megane je napisao(la):
sto ne farbas motorni prostor u crno :icon_rolleyes: kad je vec napolju :icon_eek:

Imao sam i crn motorni prostor, aliiiiiii i to sad svi pice :D
Ja cu da ostavim ovako :))


ArminM je napisao(la):
kraljevi ste definitivno, imate toliko dobre projekte, to je cudo jedno
bas bi volio da sam vam u komsiluku pa da se svakodnevno druzim s vama
samo naprijed, bit ce to jedan odlican golfonja, jedva cekam da se ubaci TDI:cool::cool::cool:
tema postaje sve zanimljivija i zanimljivija



Valjda ce i od ovog golfa ispasti nesto dobro na kraju :)
A motor se pocinje pakovati za vikend :)

Ima dosta toga u planu, bicete obavesteni :)

I mi bi voleli da imamo jos komsija, koji vole isto sto i mi :)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Da, daaaaa....
" Fabricke stopke, fabricke farove, i masku sa znakom" I onda ce biti pravi german style :D :icon_confused:


:cool::cool:
 
Top