Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Član
RE: Golf 2 by Dj

Polako, sve ce se zavrsiti :)
Ne zurim nigde, trenutno zavrsavam papire za motor...
Pakovanje se nastavlja prekosutra....


Puki :)) :icon_eek:
 
Legend
RE: Golf 2 by Dj

svaka cast,jako dobro odradjen posao a + si drugim vozacima mk2 dao gotovu informaciju sta kako i od cega pase , to se cijeni ;)
 
RE: Golf 2 by Dj

toplo ti preporucujem da se liječis :icon_biggrin: sta sve ti neces napravit da mi je znat, znas sta ozbiljno oni iz Conrada inzenjeri ti pera ne mogu odbit :icon_biggrin: sta ces sljedece smislit da mi je znati ;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

ti i onaj ugursuz FujiLO niste normalni , treba vas ispitati ;)

retrovizori odlicni od ideje do realizacije...:cool:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

rekao sam vec da nisi dobar nikako, evo sad to opet potvrdjujes,,, brate samo da mi je znati na sta si ti stao pa imas ovakvih ideja, svaka ti dala
odlican posao:cool:

gdje ces prekidac od retrovizora postaviti
 
RE: Golf 2 by Dj

smijem kladit da ces napravit i unutrasnji retrovizor podesiv elektronski kao u nekih premijum autima :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

enesss je napisao(la):
svaka cast,jako dobro odradjen posao a + si drugim vozacima mk2 dao gotovu informaciju sta kako i od cega pase , to se cijeni ;)

Hvala bate, nadam se da ce nekome znaciti :))

GolFanatiCars je napisao(la):
toplo ti preporucujem da se liječis :icon_biggrin: sta sve ti neces napravit da mi je znat, znas sta ozbiljno oni iz Conrada inzenjeri ti pera ne mogu odbit :icon_biggrin: sta ces sljedece smislit da mi je znati ;)

Hehehehe :p U tome i jeste car svega ovoga, "sve sam napraviti" :)

AnDel je napisao(la):
ti i onaj ugursuz FujiLO niste normalni , treba vas ispitati ;)

retrovizori odlicni od ideje do realizacije...:cool:

Ne postoji ta sprava koja nama moze uraditi dijagnostiku i utvrditi stanje :D hahah

ArminM je napisao(la):
rekao sam vec da nisi dobar nikako, evo sad to opet potvrdjujes,,, brate samo da mi je znati na sta si ti stao pa imas ovakvih ideja, svaka ti dala
odlican posao:cool:

gdje ces prekidac od retrovizora postaviti

Hahaha Kad bi ti pricao sta sam sve pravio na predhodnom golfu , a i na ovom tek bi onda rekao da nisam normalan :D Sto se tice prekidaca, za pocetak ce naci neko mesto... a posle ce se raditi "doorboardsi" za zvucnike, posto stari ne odgovaraju sad zbog tabli... Pa ce se u polijesteru izliti mesto za njega i prekidace podizaca :D ne brini, misli cika Boro na sve :D

GolFanatiCars je napisao(la):
smijem kladit da ces napravit i unutrasnji retrovizor podesiv elektronski kao u nekih premijum auta :icon_biggrin:

Ko kaze bate da ga vec nemam ? :D
 
Top