Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
RE: GOLF 2 UPDATE: Slikice ralice, stopki, felgica... str. 4

Cole brate nisu na njemu sada s kađe nego one tvoje :D
_vwfan_ Hvala brate dok nedođe nesto novo golf se nastavlja raditi!!!!!
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: Slikice GTI ralice, stopki, felgica... str. 4

evo posto je sve u k... evo jedna slikica updejt :D crvena ciza na braniku i skinut okvir tablice



Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 UPDATE: Crvena ciza i okvir str. 8

fin golfo,viđam ga po gradu češće,vidio sam il tebe il brata,sad sae nesjecam u subotu ujutro na tromeđi u mališića:D

nego cime si tablicu lijepio,jel 3M traka il ?
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: Crvena ciza i okvir str. 8

ma jok sarafici i čepici ako oces dam ti 20 komada pa se sekaj! Nista lakse saraf i ovaj dvodjelni cepic zakon! a u subotu getusa nije micala iz mostara ja bio s njim!
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 UPDATE: Crvena ciza i okvir str. 8

mozda je benga,viđoh ti brata pa nisam upratio imal tebe:D

a to sam viđao te cepice,nisam znao da je to saraf,ja mislio onom 3m trakom,nemogu se nakaniti kupiti,jer i nazad bi tako uradio
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: Crvena ciza i okvir str. 8

Evo mene ponovo :D nije me bilo neko vrijeme morao sam odraditi obuku za primanje u profesionalnu sluzbu u Oruzane Snage BiH! Sada se vracamo staroj ljubavi auto tuningu :D evo odmah sam od anesa iz konjica kupio gti zadnji spojler za golfaciju! Totalno se mjenjaju stvari kupujem ga od svojih za malo novaca tako da ce ici na rat style ne totalni ali u priliku, i biti ce mi every day car :D
Evo i slikica spojlera, e ko je imao iskustva s postavljanjem ako mu nije tesko neka mi objasni kako ga je zaljepio jer je ovaj spojler isao kroz sofersajbu, dali da ljepim 3M trakom ili....



U garazi mi stoje wv snowflake neosmirglane felge 14 naravno pa sada kada uhvatim vremena pocinjem ih raditi i polirati i montiraju se na golfaciju! Pozzz ekipi!
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: gti spojler str.9

Fin golf crni ;) .U orginali sajba ima rupe i taj spojler je kroz zadnju sajbu zasarafljen kao so kazes,tako je kod mene,kupio sam ga tako a na bivseg golfa koji nije imao taj spojer isao sam stakaru i pitao ga moze li izbusiti rupe za sarafe na sajbi da to stavim i kaze nemoze nikako,sad neznam,moze li se zaljepiti neznam ali nisam mogao vjerovati da se nemogu izbusiti rupe..
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: gti spojler str.9

Ja sam svoj lijepio silikonom i na krajeva zabusio 2 sarafa kad sam vidjeo kako silikon drzi zezno sam se sto sam uopste sta dodavao, tako da ti je moja preporuka crni silikon i lagano
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: gti spojler str.9

Hvala na savjetima, ali govore da je 3M traka bolja od silikona pa ajde ostaviti ce mo jos koji dan pa ce mo viditi! Pozz
 
Član
RE: GOLF 2 UPDATE: gti spojler str.9

Da nastavimo juce mi nije radio image nesto pa nisam mogo slikice staviti! Pa krenimo lagano, prvo sam kupio uski branik za americko trziste od clana s foruma Error-a koji i nije u najboljem stanju ali sam zadovoljan jer sam ga trazio iznimno puno godina a nisam imao para kada je oggi svoj prodavao ali ko ceka taj i doceka, odnjeo sam ga na lakiranje i popravku, isto sam uradio i sa gti ralicom i zadnjim spojlerom ali i sa obadvije moje maske sto sam imao takodjer su u majstora ;) kada dodju vidjet ce te! Pa krenimo sa slikicama Evo branika ;) thx to error

Evo ga malo ogoljenog, spremnog za nove pobjede :D

Malo sam ga rastavljo iznutra da vidimo koliko ima hrdje pa evo na sta sam naletio za pocetak


Pa kako smo rekli da idemo na neki rat style nabavio sam dvije galerije jednu sam imao jednu kupio pa da imam 2 setup-a na njima :D mislim jedna i moze na prodaju ako je neko zainteresiran moze poslati ponudu na pm


A evo i proizvodjaca ;)

Posto se vecina exterijera radi moro sam se okrenuti na refresh motora nekim standardnim sitnicama pa sam kupio remen kais, disc plocice, ulje, 3 filtera i dihtung kartera!

Kada sam skinuo filter od zraka bio je pun neke prasine koja posjeca na sitne komadice spuzve i onda sam otkrio krivca

Pa sam sada zadovoljan sa ovim novim oriđiđi za golfa 2 :D

A kako meni djavo neda mira kada sam vec skinuo deklo moorao sam to odraditi



Sada cekamo djelove da dodju od majstora a ja se zabavljam smirglanjem zimskog setup-a felgi snowflakes 14 koje cu polirati pa se malo zezat dok nezavrsim felge za ljetni setup! Veliki pozzz to all
PS. ako neko zna gdje ima kupiti lajsne za branik bio bih zahvalan ali da nisu s pijace
 
Početnik
RE: Golf 2 rat look str 9

Bravo, majstore ;) Stavi mu jos i americke farove, zavrsi ono sto ja nisam :cool:
 
Član
RE: Golf 2 rat look str 9

A brate ko ce ih naci i ovo sto sam naso je u losem stanju ali se moze iskoristiti ako nedje naletim uzimam ih i prepravljam ali necemo o tome :D pozz i thx na comentu :cool:
 
Top