golf 2 16V street race-malo se radilo

golf 2 16V street race-malo se radilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf 2 16V street race-slike

dobra sjedista maloprije ih malo isprobao :lol::lol::lol: bice dobro ako ih uspijes da uglavis ;)
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

ma kako labavo


stefan je napisao(la):
dobra sjedista maloprije ih malo isprobao :lol::lol::lol: bice dobro ako ih uspijes da uglavis ;)


ma dabogda al eto probacu da su od cetvorke mozda bi i mogla
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

ma kad je u onu duju moglo sve od petice GTI mozes i ti sjedista uglavit, iskreno se nadam da ces uspjet, provjereno znam da su sjedista boli glava, par puta sam imao priliku da sjedim na istim:cool::cool:
 
Legend
RE: golf 2 16V street race-slike

uuuuuuuuuuuu
al si ubo sjedista
svaka cast
ma postavit ces ih bogati, makar morali rezati pod od mk5 pa ubacivati :icon_smile:
 
Početnik
RE: golf 2 16V street race-mali update

Jos maglenjaci i GTI body kit ! I 'vaki :cool:

Extra je i sad samo mi rubnjaci odudaraju od GTI spoilerlipa :)) Sve 5 svaka cast ;)
 
Početnik
RE: golf 2 16V stret race

bojan80 je napisao(la):
ovo nemam namjeru prodavati jer je bas dobar auto ii ako bog da planirano je i na stret race ici sa njom

http://www.pik.ba/artikal/1253332/golf-gti-2-0-16v/

sta je reci, nisi zadovoljan golfom? :icon_confused:
 
Član
RE: golf 2 16V street race-mali update

Sa vremenom 14,9 na Streetraceu definitivno ima oko 160ks.Inace kombinacija 9A i KR glave daje tu konjazu osim ako nije bio olaksan tijekom racea.Odlicna duja.
 
Član
RE: golf 2 16V stret race

Oggy je napisao(la):
bojan80 je napisao(la):
ovo nemam namjeru prodavati jer je bas dobar auto ii ako bog da planirano je i na stret race ici sa njom

http://www.pik.ba/artikal/1253332/golf-gti-2-0-16v/

sta je reci, nisi zadovoljan golfom? :icon_confused:

to je onako stavljeno mogo sam ga dosad prodati
 
Član
Prelep je golf, koliko vidim po vremenima bas je brz, kako koci bez zadnjih diskova? Srecno u nastavku;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top