golf 2 16V street race-malo se radilo

golf 2 16V street race-malo se radilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako ja sam danas opet kola promjenio, dakle radi se o golfu 2 gti-16v mnogima vec poznata sa stret race, znaci kupio sa auto koje je bilo u vlasnistvu Žan-a Šiljegovica, nadam se da ce sutra biti slika jer ako stefana uhvatim da ga slika pa da postavimo slike posto je meni crkla kamera na telefonu, i ovaj auto ostaje u mom vlasnistvu sad zasad.
 
Član
RE: golf 2 16V stret race

znam ja kad sam je probo sjebo se i 15 dana sam je ganjo i pazarivo i ovako i onako i danas sam je saletio jest da su joj stopke skinute i one felge ima druge petokrake al nema veza bitno je da je glavno tu :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
RE: golf 2 16V stret race

mijenjas auta ko pjesme :icon_biggrin:

neka je sa srecom da te posluzi i da malo duze ostane kod tebe, jedino ako se bavis preprodajom onda te razumijem ;)

čekam slike ;)
 
Član
RE: golf 2 16V stret race

ovo nemam namjeru prodavati jer je bas dobar auto ii ako bog da planirano je i na stret race ici sa njom
 
Član
RE: golf 2 16V stret race

Nema pojma o cemu se radi :icon_question: al zeljno iscekujem videti slike te "azdaje" ;)
 
Član
RE: golf 2 16V stret race

azdaja azdaja

[attachment=38939]



samo da znate o cemu se radi na auto nisu ove felge stavljene su 15-ke isto petokrake ali malo drugacije
 

Prilozi

  • slika-38682-2011-02-1296780112-velika.jpg
    slika-38682-2011-02-1296780112-velika.jpg
    61,1 KB · Pregleda: 304
Početnik
RE: golf 2 16V stret race

gledali ga ja i jaran prije 4 dana, probali i nije nam se svidio :D
uglavnom, leti auto, nema sta, 9a motor sa k glavom, kr bregaste, neki jebacki klipovi, izduv 4-2-1, sinter lamela... :123:
 
Član
RE: golf 2 16V stret race

uuuu komsija prodao bas me zanjima sta je sad uzeo...... ovo jede malu djecu i izabcuje ih na auspuh nema dalje :cool:;)
16-ska ne jedna od brzi nego najbrza ;)
i zavrnije malo i ti :123: ona to voli :lol::lol::lol: ;) nek je sa srecom :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top