GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

Član
Pa ugradi taj zadji lonac i zavari otvor auspuha nazad prije farbaja nekako mi se svidio taj fazon da se ne vidi auspuh ili stavi da se vidi probaj prije farbanja pa odluči.Što se tiče farbanja ako znaš da taj tvoj majstor dobro radi onda malo sačekaj jer da bi poslije bio zadovoljan.Uglavnom sretno sa radovima i ne žuri i ne donosi brze odluke.
ma taj lonac od TDI-sam uzeo samo jer je novi,ove 2 cijevi što idu ću odsjeć i stavit u koso 2 od 55mm kao orginal GTI što ima..i samo ravnu cijev od ot ispušne grane do zadnjeg londa 60mm,nez srednjeg lonca :D
 
Član
Pa ugradi taj zadji lonac i zavari otvor auspuha nazad prije farbaja nekako mi se svidio taj fazon da se ne vidi auspuh ili stavi da se vidi probaj prije farbanja pa odluči.Što se tiče farbanja ako znaš da taj tvoj majstor dobro radi onda malo sačekaj jer da bi poslije bio zadovoljan.Uglavnom sretno sa radovima i ne žuri i ne donosi brze odluke.

Potpis!!
 
Član
Dok moj auto ceka farbanje,jos uvijek,slazem jednom kolegi TDI-a tako da jos jedna dvojka postaje TDI..
Napokon se mene vidi na slici i da nisam ja sliko :D
Ja sam ovaj iza crne dvojke u zelenoj majici,rastavljam mjenjac :)

c94fe452d756690f32368beab2b75262.jpg
 
Član
auto se još lakira ali sam uspio dobit jednu sliku prije reda :D
frend mi radi kod majstora koji mi lakira auto pa mi je okinio jednu sliku :happy::happy::happy:
trenutno sam sretan ko malo djete,zaboravio sam na sve probleme što mi je zado i trud dok sam ga pripremio za farbanje...
vidi se dolje u ljevom kutu kako majstor to lakira :D
image.jpg
 
Top