GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

Član
poz svima..kad sam otvaro temu reko sam da bi auto trebao bit gotov do VWTS-Karlovac 2015,eto meet počinje sutra a moja pilica stoji skoro kao i onog dana kad sam ju dovezo,tako da ove godine u Karlovac nejde moja pilica a ni ja :( da je auto polakiran kad je bilo dogovoreno uspio bi ga sklopit i išao bi na probnim taclicama za KA :D
pošto me moj "pitur" opet zahebao i otkazao mi lakiranje po treći puta ne preostaje mi ništa nego maštat kako će to izgledati :happy:

89jhj.jpg
 
Član
Pozdravis se s covjekom, uzmes auto i vozis nekom ko hoce radit...nikad necu shvatit kako ljudi imaju strpljenja za svoju lovu cekat dok neko ne bude imao "vaznijeg" posla pa da uzme radit?
 
Član
Pozdravis se s covjekom, uzmes auto i vozis nekom ko hoce radit...nikad necu shvatit kako ljudi imaju strpljenja za svoju lovu cekat dok neko ne bude imao "vaznijeg" posla pa da uzme radit?
auto nije kod njega,auto mi je doma jer je majstor u selu i imam 500m do njega,ali opet tolko zavljačenje
 
Član
poz ljudi evo da se javim..ipak sam uspio otići na VWTS u Karlovac i stvarno se dobro provest,vidio sam puuno zanimljivih auta ali najviše mi se svidila ova dvojka iz Beograda sa VR6 motorom,auto je kao novi i odlično polakiran..
pričao malo sa vlasnikom,dobar čovjek ništa nije skrivao šta god sam ga pito!
sve u svemu po meni najboli mk2 na susretu

DSC_0041.jpg
 
Član
Dok moja Dujka i dalje ceka na farbanje ja prikupljam neke gluposti

Ceka i ceka i....
62925f1ee829c316d55b24cc6ad4d1c7.jpg


I nabavio zadnji lonac od TDI-a,nemam pojma sto ce mi
Ali kako moji kolege VW-ovci i ja kazemo "nek se nadje"

bc8d2182adf1ee567cfdb194175c1014.jpg
 
Pa ugradi taj zadji lonac i zavari otvor auspuha nazad prije farbaja nekako mi se svidio taj fazon da se ne vidi auspuh ili stavi da se vidi probaj prije farbanja pa odluči.Što se tiče farbanja ako znaš da taj tvoj majstor dobro radi onda malo sačekaj jer da bi poslije bio zadovoljan.Uglavnom sretno sa radovima i ne žuri i ne donosi brze odluke.
 
Top