Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

uzeo mi je netko rjec iz usta uvjek neke iste stvari kad tema je auto ne sub kad ce radovi oko auta ako ih planiras radit
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

dadao_style je napisao(la):
uzeo mi je netko rjec iz usta uvjek neke iste stvari kad tema je auto ne sub kad ce radovi oko auta ako ih planiras radit

mislim ih radit,folije za zatamljivanje cekaju neke pare da platim majstoru da mi uradi,foliju za krov takoder,felge to tek na ljeto neke falcare bi trebao 14-ske,stopke farovi takoder na ljeto dok se pocne raditi pa da od Madzida kupim,za spustanje neke opruge ce biti sasvim dovoljne,sad mi je prioritet da muziku sklopim ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

Evo nedavno nabavljen neki volan mali,u odlicnom stanju a i suma nije bila prevelika,volan i naba su marke Victor i skupa su dosli heheh

Evo slike mada nisu ness posebno,mobitelom slikano ;)






I da mislim da nisam stavljao,clan elektricar sto mi je uradio prekidace i za ventilaciju i grijanje onaj dio:








I danas provuceno napajanje za pojacalo kabal 50mm2,ovih dana ide novi player aBd,napajanje za player 10mm2,i jos 50mm2 od alternatora na aku,50mm2 sa sasije na aku mase,50mm2 sa motora na aku mase,i mislim ako budem mogao i direktni minus sa aku na pojacalo takoder 50mm2,naravno da bi ovo sve stalo na kleme,moram kupit i nove kleme i bakarne sine poslikam sve cim uradim hehehe tj ako se sjetim

Lijep pozdrav drustvo ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

prekidaci su pravo fino ispali ;)
samo naprijed..biti ce to dobro :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

Šta je ovo.. poslije sinoćneg derneka na roletovom zidu si se opet uvalio u čuning :lol:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

Jestel se ono ispalili sa Aneksa :icon_question:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

niksa je napisao(la):
Jestel se ono ispalili sa Aneksa :icon_question:

Ne nismo se ispalili sa Aneksa,drugar opet smo to samo preko puta starog objekta sad smo u onom objektu gdje su se nekad one sajbe prodavale i ugradivale tj onaj Uguru glass a nezz zasot bi se ispalili ;)




zlajaaa je napisao(la):
Šta je ovo.. poslije sinoćneg derneka na roletovom zidu si se opet uvalio u čuning :lol:


Aaa Zlatni,role je cudo :D :D
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

Ono u prolazu mi bila navika pogledam svirnem a vidim nema vas u zadnje vrijeme ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Neki volan stavljen :)

niksa je napisao(la):
Ono u prolazu mi bila navika pogledam svirnem a vidim nema vas u zadnje vrijeme ;)

A tu smo prijatelju samo nova lokacija uskoro velika reklama na prilazu pa ce se moci odma skuzit gdje smo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top