Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

Kupljen novi woofer,otisao stari dobri Crunch DS-12,uzeo sam sad Pioneer TSW 265C 10 inch-i 350RMS,mislim da ce dobro raditi u kombinaciji sa pojacalom Pioneer GM 5000T koji daje oko 380RMS po specifikacijama u bridge,sad cekam neke pare,pa da kupim materijal za presvlacenje i jos neke sitnice,pa da radim duplo dno u gepeku i kutiju za ovaj novi woofer jer je kutija koju sam dobio zivi horor :),uglavnom cim pocnem raditi gepek postavi cu update,hehehe

Evo slika sa neta:

http://www.caraudiocentre.co.uk/productimages/zoom/Z_TSW256C.jpg
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :) Pioneer TSW 256C iN dA hOuSe

Auuuuu odtkad ja ovdje nisam nista nasvrljao.
Eh ovako,planovi za ovu godinu bili veliki al niss nisam ostvario,iz razloga sto me je hiljadu nekih stvari pritislo.Al eto bila se sklopila i neka zika al je nedavno prodana.Znaci u maju se polozilo,i poceli se nizati prvi kilometri sa dujom,al sreca dugo nije trajala,imao blazi susret sa cunjem na parkingu,te slomim stopku lim malo vise poderem i puknem zadnji branik,i to se sve desi na moj rodjendan,mrtvi peh,hehehehe.Eh onda se skupilo love i to se rijesilo i zakamufliralo koliko se moglo da se sto jeftinije prode,i tak to rijesim.Al opet sreca nije dugo trajala,nakon izmjena ulja filtera,auto se bilo preporodilo,al najednom poceo vuci negdje struju,mjesec dana vodio bitku sa tim,prvo mislio da je aku otisao jer se stari vise puta praznio -punio a i nije bio kvalitete,legne novi aku,ono 2 dana sve ok,3 dan opet isto,opet na kontrolu tam vam izmjenim pola instalacije,i opet se ko fol napravilo,i to je trajalo 5 dana da je sve ok,i opet kod majstora,sve vadi van komplet instalaciju,i dio po dio pregledaj,te na kraju ispadne da je crko obicni relej od 10KM,ajd napravilo se sve,i otad fala Bogu nikakvih problema.Eh onda se muzika do kraja sklopila tj ono malo ness hehehe.Ubacio Alpine Type E prednje zvucnike koje sam dobio od najboljih drugara za rodjendan,sviraju bolesno dobro,evo slika tih zvucnika sa neta(nemam sliku kako su legli u fabricke panele na prednjim vratima,a zvucnici su 16,5cm,nisu oni od 13cm pa da knap pasu heheeh):



Eh onda se sklopio taj sistem koji prodat,Pojacalo Pioneer GM5000T i Woofer Pioneer 256c 10".

I tak to je sviralo fino,i onda se organizova Humanitarno Takmicenje u Sarajevu,onu u kasarni,i tak se odlucim izaci na DB i vidjeti na cemu sam,i uspjeh se desio klasa SA 2 mjesto,rezultat 134,9db ja prezadovoljan.
Evo dvije slike sa tog takmicenja:




I tak se ja skroz navucem na DB,i prodam tu muziku,i krenem lagano skupljati novi setup za sljedecu sezonu,i kupilo se sljedece,nije puno al mene veseli:

Pojacalo:
QUANTUM AUDIO QCA3500D

Features:

* 1 x 1750 RMS @ 1 OHM
* 1 x 3500 watts peak @ 1 ohm
* 1 x 1750 watts peak @ 2 ohms
* Top of the line Components
* Heat Management System
* Built in sub-sonic filter
* High Efficiency Mosfet Power Outputs
* True 1 ohm stability (other brands write 1 ohm, but when you run them at 1 ohm the amp smokes. these are true 1 ohm stable!)
* Built in Low Pass CrossOver - adjustable at 12 dB per octave
* Bass Remote Control
* Class A/B
* frequency response: 20-250 KHz
* THD: .05 %
* S/N Ratio: Greater than 95 dB
* Input voltage: 11 - 14.4 volts
* Adjustable Input sensitivity: .2 MV - 5V
* bass boost control @ 45 hz - 12 dB
* dimensions: 12.6" x 2" x 10.9" inches

Evo i slika tog pojacalo,pojacalo je fakticki novo bez packe je:




Te su kupljeni i novi kablovi i chincevi:

Kupljen Dietz Kabal 50mm2 od Bekira,dobio ih po vrhunskoj cijeni,Bekire od neba do neba ti hvala.

Te chinchevi Phonocar,kupljeni u Caraudio.ba

Daljnji planovi,Pioneer 10-tke dvije kupit,i dobro se spremit za A,a ta priprema nece izostati uz obecanu pomoc velikog druga Bekira.
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

Muzika gore navedena prodana sklapa se ness bolje o tome u skorije vrijeme :)

Evo da nebi tema otisla u zaborav maska bez znaka postavljena ;)

 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

U skorije vrijeme aBd ide kvalitetan update sa muzikom,dotad je ovo :)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

Otisao bajk/eto nekih cuda u gepek ko 2 i 2 :D (bar tako treba da bude)!
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

Lagani projekat moj licni i moje zadovoljstvo je krenulo,od clana Dalibor-a sam uzeo woofere koji su bukvalno novi,radi se o Pioneer 307D2 ;) ,hvala Dalibore








Jos dosta stvarcica treba uzeti al polahko ne zuri mi se laganim tempom idem,heheheh ;)

Takoder tu je i novi set lamele koji je i postavljen prije par dana i sa kojim sam sad zasad prezadovoljan,hvala na popustu i svemu clanu GTI_TDI mislim da mu tako nick ide na forumu ;)


U sto skorije vrijeme nadam se ide jos pokoji update ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

Jbte wooferi NOVI! :D
Neka je sa srecom i da sluze samo polako i oprezno :D
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

superman: jbg meni hauba nije toliki gost koliko volim igracke kad mi sviraju u gepeku ja volim glasnoooooo i booom booom to je meni gust,mislim ono volio bi i ja kakav TDI 110ks pod haubu al sad zasad mi nije to prioritet ;)

zen_3dom:300KM su wooferi sa kutijom i ne zalim ni marke ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top