golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

Početnik
RE: golf 1 S paket***fancar

Dobar,dobar...najvise mi se svidja sto furas tamo svoj neki fazon,ne pitas nikoga nit kog slusas...al ako vec odlucis poslusat, samo malo tablicu ustimaj...uvuci unutra malo donji dio,da bude nakoso... ;)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

:lol: hvala...
a to za tablicu,, :icon_rolleyes: pa i nije losa ideja...

usput da dodam jos jednu sliku...
u pitanju je ovaj usis na haubi...
nije zvanicno stavljen,ali ce najvjerovatnije biti...
 
Početnik
RE: golf 1 S paket***fancar

Dosta agresivnije izgleda sa ovim usisom...nekako mi idu uz ove pragove,ne znam sto,al imaju neke veze..mozda sto i jedno i drugo podsjecaju na terenca :cool:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

trebalo bi krajem mjeseca da se pojavim na styling-u...
da li cu imati sredstava i vremena da sve sredim ...vidjecemo
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Uporedio sam sliku sa i bez usisa,buljio,buljio i buljio i definitivno zaključio da je ljepši bez :icon_smile:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

slazem se sa Oggy-em, ljepsi sa ovim usisom, i nakrivi tablicu bice ljepse 10x, extra golf druze, ti si moj idol:):)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

:lol: hvala...
hajde vec kada ste tu...
da li da stavljam galeriju na zadnje staklo ili na krov...?
samo da kazem da galeriju sam pravim i da ce biti od poliranog inoxa...
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Nevidjeno, sad sam se vratio na prvu stranicu da pogledam slike i uporedim, svaka ti cast druze, predobar je kecov
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Kad je bal nek se i princeza jebe,'niko' nema na zadnjoj šajbi,nek imaš ti :cool:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

ooo ljuboje,gledaj ti novina,kad su legli farovi,brisaci.. ??dobro je... aj naleticu mozda sutra da to detaljno pregledamo;)
 
Legend
RE: golf 1 S paket***fancar

po meni je ljepsi bez usisa, jer mi nekako metalni branici idu uz "clean auta" bez previse kicastih dijelova.. cuvaj se da ne pretjeras :)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

.nOKe je napisao(la):
po meni je ljepsi bez usisa, jer mi nekako metalni branici idu uz "clean auta" bez previse kicastih dijelova.. cuvaj se da ne pretjeras :)

Potpis...
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

I nemoj da kacis tu plastiku od usisnika,kad si skinuo plasticne branike nemoj ni to da stavljas:icon_smile:
 
Top