golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

Član
RE: golf 1 S paket***fancar

ljuboje je napisao(la):
ma ima majka otpad... :icon_biggrin:
naci cu ja negdje...
vas dvojica ne znate vise sta cete od auta pa hocete da se vucara trbuh po zemlji... :lol: :lol:


Sta ces, ja i noke navikli da nam je do zemlje :lol:

Oke, ja nisam, ali bi volio :D
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

e heee!
nasao... :icon_smile:
nije bas kako sam ja zamisljao ali je bolje nego sto je bilo..



ako uspjednem da zavrsim sto sam naumio...mozda me bude u zivinicama i brckom.:icon_biggrin:
 
RE: golf 1 S paket***fancar

zar nije ljepše da staviš tablicu na drugu stranu gdje je ova kuka za vuču da je pokrije ovako strši nekako
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Bolje nego što je bilo,a ako naleti šta poslije dobro je.Mala tablica bi ti legla ko pijanom šamar :D
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Schumi je napisao(la):
Bolje nego što je bilo,a ako naleti šta poslije dobro je.Mala tablica bi ti legla ko pijanom šamar :D

i kazna od cika policajca(pravljena tablica) bi legla ko budali samar... ;)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Prelijepo golf izglda,a za tablicu eno ga moj jaran .nOKe ima tu malu tablicu Oggy isto pa nikad nista planiram i ja sebi nekad je uraditi hehe uglavnom slobodno uradi nemaju te za sta pisati ;)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

hvala... ;)
ma kod nas se nesto policajci ubezobrazili,pa ne smijes zatamniti,pravljene tablice ...
mene strah da me ne j**u za siljke... :lol:
 
Početnik
RE: golf 1 S paket***fancar

ljuboje je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Bolje nego što je bilo,a ako naleti šta poslije dobro je.Mala tablica bi ti legla ko pijanom šamar :D

i kazna od cika policajca(pravljena tablica) bi legla ko budali samar... ;)

heheheh :lol::lol:

drug, ev mene veceras zapisali za tablicu...tako da znas..vidjecu sta ce doci u koverti, po kojem clanu je kaznjivo...ni on sam nije znao sta da pise..trazio para,al ja po obicaju nedam na kafu..tako da me pisao..al ja je necu mijenjati, ako me natjeraju da je skinem, mogu je skinuti al drugu necu stavljati...
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

to je lip od golfa2 bio je i na mom autu takav.

a tablica mora biti standardna ili narucena mala ona kao za motore jer to im najbolje reflektuje za radar!
to je koliko ja znam sad..
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

i ja sam takav imao svi me ubjedjivali da je od g2
eto vidis svaki dan covjek nesto nauci, u svakom slucaju super je golf
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

sto kaze dado tablicu na drugu stranu i sta ces sto ti fale ove plastike od karambolke
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

onda nije problem kod dobrog plasticara otidji nek ti napravi kalup i izlije plastiku al napravi viska da ima za nedaj boze. falcare su mrak:cool:
 
Top