Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

Fino, kod tebe ce mu najbolje biti, znas ga najbolje ;)

Ovi Golfovi po gradu su ludi, kad sam sinoc vidio onu pliskinu dvojku kako ide, nije mi bilo dobro :lol:
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

VR6Boki je napisao(la):
Fino, kod tebe ce mu najbolje biti, znas ga najbolje ;)

Ovi Golfovi po gradu su ludi, kad sam sinoc vidio onu pliskinu dvojku kako ide, nije mi bilo dobro :lol:

ide ide pliskin auto super, 13.1 je napravio ,a imao problema sa autom
to je vrijeme extra
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

BRAVOOOOOOOO SUXXXXXXXXX MINISTREEEEEEEE Baš mi je drago sto ostaje ko d tebe majke mi! Zasluzuje a sta ce ovi novi plasticni motori ili dizeli to se nepika nezelim trosit dec goriva zbog lapana s dizelima nafuranim bmw-ovima i audijima ma bjeri atmosfera do bola brate BENZIN POWER BABY!!!! :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

sUx je napisao(la):
NAKON OKRŠAJA PO GRADU PREKSINOC SA AUDIJEM RS4 I BMW-OM BIJELIM DIZELOM OD 380 KS , TEK SAM SKONTAO SAD DA SE KECA NE ISPLATI PRODATI
DAKLE AUTO SE NE PRODAJE VISE ,OSTAJE KOD MENE I AKO BOG DA JOS RADOVA CE BITI ....:D

heh cini mi se da je to bilo oko 1 u noci, cujem neko gasanje kad SUX bjezi a 10 auta ga ganja :lol::lol:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

BMW diesel sa 380 KS? Brži od Audija RS4? Da malo ne pretjeruješ :icon_question:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

da je bilo vidjeti face kod tih "faca" u bmw-u i audiu
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

drug moj postujem da tvoje auto ide ali mislim da si ga pretjerao!;)Audi RS4 ti je druze V8 4200ccm 420ks i to auto ima od 0-100kmh 4.4sec. a top speed je 285kmh!BMW ni jedan dizel nema 380ks on je 3000ccm bi-turbo i ima 285ks od 0-100kmh je 5.4sec a top speed je 265kmh!to oni druze nose nalepnice RS4 a taj sa bmw nema 380ps!:icon_smile:
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):

pa ako mu je prijatelj nije mu reka vozin rs4 i ovi popusia, sigurno je i pogleda auto itd
valjda i sam znas da kecina 1.3 benzin pere od semafora do semafora puno skuplje i puno bolje aute i snaznije aute!
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

Reci tom dečku što je vozio RS4, da ode na kategoriju bicikla.... ajme meni. Ako ništa dobro sam se nasmijao.
Za keca respect extra vozilo.

Jedino da ti je kec HGP sa 500+bHp onda bi priča bila ok.
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

ma brate ne na kategoriju bicikla,rosule jbt.!:cool:

brate ne razumijem sta moze da pere golf 1 sa 1.3 motorom i 55ks kad mu je ubrzanje 10.3 i top speed 149kmh!audija RS4 ili BMW335d??????:lol:
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

BaXRS4 je napisao(la):
Reci tom dečku što je vozio RS4, da ode na kategoriju bicikla.... ajme meni. Ako ništa dobro sam se nasmijao.
Za keca respect extra vozilo.

Jedino da ti je kec HGP sa 500+bHp onda bi priča bila ok.

;)

RS4 ne spominjte nikako vise,hahaha....jesam se nasmijao,pa kad su kecine tak odobre i jake,kako to da na brdskim trkama ostrozac pobijedi Audi RS4 sa 550 konja, rekordno vrijeme 2min 50 sec.........
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

brate napravise od ovih auta bolide jbt.!!!!kao ne valjaju ova nova auta svi treba da vozimo auta od 20-30god.!!!Stvarno ne razumijem,ovaj golf je extra auto,decko je ulozio i novac i vrijeme to postujem,ali ka sto neki kazu da su ovi novi motori plasticni i da dizel nije auto to je vec smijesno,njima kojima misle tako zelim puno VISOKIH OBRTAJA i crnog dima bas od tih dizela sto ne idu!RESPECT-Pogledajte Nurijinog golfa!Mislim da je to dovoljno!
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

edo_16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
NAKON OKRŠAJA PO GRADU PREKSINOC SA AUDIJEM RS4 I BMW-OM BIJELIM DIZELOM OD 380 KS , TEK SAM SKONTAO SAD DA SE KECA NE ISPLATI PRODATI
DAKLE AUTO SE NE PRODAJE VISE ,OSTAJE KOD MENE I AKO BOG DA JOS RADOVA CE BITI ....:D

heh cini mi se da je to bilo oko 1 u noci, cujem neko gasanje kad SUX bjezi a 10 auta ga ganja :lol::lol:

hehe bas tako u neka gluha doba smo se ganjali :lol::D:123:

MLADJO je napisao(la):
drug moj postujem da tvoje auto ide ali mislim da si ga pretjerao!;)Audi RS4 ti je druze V8 4200ccm 420ks i to auto ima od 0-100kmh 4.4sec. a top speed je 285kmh!BMW ni jedan dizel nema 380ks on je 3000ccm bi-turbo i ima 285ks od 0-100kmh je 5.4sec a top speed je 265kmh!to oni druze nose nalepnice RS4 a taj sa bmw nema 380ps!:icon_smile:

vidi brate ja ne dizem svoje auto u nebesa,mali mi je komsija znamo se dugo jos dok smo bili djeca,audi je RS4 fabricki i ima 420 ks sivi mozete ga vidjeti po gradu svedske tablice. mali ima ferrarija F50 u svedskoj i mnoga strasna auta, tata mu milioner ,znaci vozi ekstra .njih 3 je bilo u audiju a imaju i svjedoci da je tako bilo,trkali su se i žan i gidora sa sirokom sa nama.

druga stvar : O bmw-u bijelom nema price bmw je radjen u njemackoj ima turbo kit jaci nego serijski +chip i momak ima brief iz njemacke da auto ima 380 ks.voza ga momak džanin sto je vozao prije crnu golf 4 dizel sa 2 crvene linije preko isto radjena u njemackoj jaci turbo kit itd.
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

sUx je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
NAKON OKRŠAJA PO GRADU PREKSINOC SA AUDIJEM RS4 I BMW-OM BIJELIM DIZELOM OD 380 KS , TEK SAM SKONTAO SAD DA SE KECA NE ISPLATI PRODATI
DAKLE AUTO SE NE PRODAJE VISE ,OSTAJE KOD MENE I AKO BOG DA JOS RADOVA CE BITI ....:D

heh cini mi se da je to bilo oko 1 u noci, cujem neko gasanje kad SUX bjezi a 10 auta ga ganja :lol::lol:

hehe bas tako u neka gluha doba smo se ganjali :lol::D:123:

MLADJO je napisao(la):
drug moj postujem da tvoje auto ide ali mislim da si ga pretjerao!;)Audi RS4 ti je druze V8 4200ccm 420ks i to auto ima od 0-100kmh 4.4sec. a top speed je 285kmh!BMW ni jedan dizel nema 380ks on je 3000ccm bi-turbo i ima 285ks od 0-100kmh je 5.4sec a top speed je 265kmh!to oni druze nose nalepnice RS4 a taj sa bmw nema 380ps!:icon_smile:

vidi brate ja ne dizem svoje auto u nebesa,mali mi je komsija znamo se dugo jos dok smo bili djeca,audi je RS4 fabricki i ima 420 ks sivi mozete ga vidjeti po gradu svedske tablice. mali ima ferrarija F50 u svedskoj i mnoga strasna auta, tata mu milioner ,znaci vozi ekstra .njih 3 je bilo u audiju a imaju i svjedoci da je tako bilo,trkali su se i žan i gidora sa sirokom sa nama.

druga stvar : O bmw-u bijelom nema price bmw je radjen u njemackoj ima turbo kit jaci nego serijski +chip i momak ima brief iz njemacke da auto ima 380 ks.voza ga momak džanin sto je vozao prije crnu golf 4 dizel sa 2 crvene linije preko isto radjena u njemackoj jaci turbo kit itd.


i dodje onda kec i sapere ih........hahahahahaha:lol: bas se ismija ovde.........pa pustili te likovi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top