Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

GreenDevil je napisao(la):
ne stedi ga nimalo,jos da se nauci startat malo ga zeza puno slajdra i ide na 402

heheh ludjak samo gasa :D ma slajdra jer nema slikova , onaj iz zivinica sto mu je prodao mog keca nije mu dao slikove uz njega mislim trebao je da doplati za njih 300 i da i to uzme i nebi imao problema sa startom, jer samo sa slikovima ce imati pravo vrijeme a bez njih ce upadat u 14 klasu ( 14.8 - 14.9 znas li hoce li doci u osijek sa kecom ?
imas li njegov broj da mi posaljes na PM mjenjao sam telefon svi mi brojevi ostalo na starom;)
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

evo mali update mog bivseg keca 2 nova para felgi i ostavile su se one bolje naprijed 16 - ke 8J , nazad 16 - ke 9j ... evo par slika

2h4m1ba.jpg


2d7zp4w.jpg


24cw9ds.jpg


2wc4m01.jpg

nikad ga necu prezaliti :icon_cry:

vyba8k.jpg


e1afbc.jpg


2s1st3s.jpg


zy6ibt.jpg


25fnn5u.jpg
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

Jest lijep i stvarno je pojava, plijeni paznju sto izgledom sto zvukom...I ovaj crni nije los a vidim i tamo nekog Ficu u pozadini ;) Steta je sto si ga prodao :icon_cry:
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

roki_actros je napisao(la):
Jest lijep i stvarno je pojava, plijeni paznju sto izgledom sto zvukom...I ovaj crni nije los a vidim i tamo nekog Ficu u pozadini ;) Steta je sto si ga prodao :icon_cry:

lijep je pravo nije sto je moj bio... a crni taj i on je njegov samo dizel...
a ficu isto ima sve je on to rucno radio ludjak jedan airbrushom crta dobro pravo ... a steta sto sam ga prodao kajem se j*iga al sta ces, sta je tu je, motor vise volim ,a on ako ga bude prodavao ja ga opet uzimam nazad i onda ......
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

pa trebas pitat vlasnika ja mislim da nije na prodaju a ako bi i bio ne bi ti dosle one felge sto su na njemu
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

GreenDevil je napisao(la):
pa trebas pitat vlasnika ja mislim da nije na prodaju a ako bi i bio ne bi ti dosle one felge sto su na njemu

da sam bas zagrijan pitao bi vlasnika
inace sam ljubitelj keceva a felge su mi se posebno svidjele
;)
 

sUx

Član
dellas je napisao(la):
Kecina ti je k`o zmaj!! Samo su ti nalepnice suvisne....

ma bio je moj vise nije... al eto bar dobijem slike od momka kod kojeg je sad ... to je on stavljao nekih naljepnica i ja mislim da je pretjerao sa naljepnicama al eto njegov je pa nek radi sa kecom sta hoce ... :cool:
 
sUx je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Kecina ti je k`o zmaj!! Samo su ti nalepnice suvisne....

ma bio je moj vise nije... al eto bar dobijem slike od momka kod kojeg je sad ... to je on stavljao nekih naljepnica i ja mislim da je pretjerao sa naljepnicama al eto njegov je pa nek radi sa kecom sta hoce ... :cool:

nacuo sam da ce taj GTI dobit jos konja:D:D:D
:nx:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top